Wiadomości

Chciał rozwiązać test przy pomocy kamery i nadajnika. Trafił do aresztu

Dodano:
garwolin - Chciał rozwiązać test przy pomocy kamery i nadajnika. Trafił do aresztu

Garwolińscy policjanci na gorącym uczynku oszustwa na egzaminie na prawo jazdy, zatrzymali 64-letniego mężczyznę z województwa mazowieckiego. Podejrzany trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wszystko rozegrało się w piątek 9 marca przy Alei Legionów w Garwolinie. Funkcjonariusze Policji zostali poinformowani, że w budynku Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Garwolinie znajduje się mężczyzna, który podczas egzaminu korzysta z niedozwolonego sprzętu.

Okazało się, że 64-letni mieszkaniec Legionowa korzystał z nadajnika i kamery. Sprzęt służył do pomocy w rozwiązaniu testu egzaminacyjnego na prawo jazdy kat. B. Niedoszły kierowca trafił do policyjnego aresztu. Mężczyźnie za  usiłowanie  wyłudzenia poświadczenia nieprawdy przez wprowadzenie w błąd egzaminatora grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Policja prowadzi dalsze czynności w tej sprawie.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.