Rozrywka

Wernisaż wystawy Moje podróże małe i duże w Miętnem

Dodano:
garwolin - Wernisaż wystawy Moje podróże małe i duże w Miętnem

Do Powiatowego Centrum Kultury i Promocji w Miętnem trafiła pokonkursowa wystawa zdjęć z ogólnopolskiego konkursu fotografii podróżniczej i turystycznej z GOK w Suszcu. Wraz z pracami sekcji fotograficznej z GOK w Wiązownie stworzyła niezwykle ciekawą i inspirującą wystawę pt.: „Moje podróże małe i duże”.

1 marca w dworku w Miętnem na wernisażu i warsztatach fotograficznych gościli uczniowie z Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Miętnem. Zaproszenie na wernisaż przyjął także Krystian Herncisz z GOK-u w Wiązownie z podopiecznymi sekcji fotograficznej. Otwarcie wystawy zostało twórczo wykorzystane do przeprowadzenia z uczniami praktycznych zajęć z interpretacji obrazów, emocji, które mogą wywoływać, jak również omówione zostały techniczne aspekty fotografii.

REKLAMA:


Zajęcia dla uczniów poprowadzili Jerzy Rusak – pedagog z Zespłu Szkół im. Stanisława Staszica w Miętnem oraz Anna Piotrowska-Pyra – fotograf.

Wystawę można obejrzeć w siedzibie PCKiP w Miętnem do 16 marca od pon.- piąt. w godzinach 9-15. W innych terminach - kontakt telefoniczny.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 57

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.