Rozrywka

25 marca pomóżmy Dariuszowi Gądkowi i jego rodzinie

Dodano:
garwolin - 25 marca pomóżmy Dariuszowi Gądkowi i jego rodzinie

Harcerze Hufca ZHP Garwolin zbierają pieniądze na rehabilitację i leczenie Dariusza Gądka, taty malutkiej Zosi. W tym celu organizują aukcję charytatywną połączoną z programem artystycznym. W planach jest występ grupy teatralnej "Rękawiczka", zespołu "Fanatycy", debiut hufcowego zespołu "Harcerskie Interwały" oraz loteria fantowa i licytacja. Program artystyczny połączony z licytacją, na który już teraz serdecznie zapraszamy, odbędzie się 25 marca o godzinie 13.00 w CSiK w Garwolinie.

Agnieszka i Darek Gądkowie wraz z malutką Zosią zaczęli budować swoje wspólne życie. Niestety 29 grudnia 2017 roku ich rodzinę spotkała ogromna tragedia - Darek miał wylew. Trafił w bardzo ciężkim stanie na stół operacyjny. Po wielogodzinnej operacji neurochirurgicznej, podczas której lekarze dawali mu niewielkie szanse na przeżycie, trafił na OIOM, gdzie po raz kolejny zaskoczył lekarzy swoją wolą życia.

- W tej chwili nasz przyjaciel nadal jest w ciężkim, ale stabilnym, stanie. Uszkodzenia w jego mózgu są bardzo rozległe i dlatego potrzebuje on bardzo kosztownej i długotrwałej rehabilitacji – mówi Olga Wałecka Olga Wałecka z Hufca ZHP "Orłów" Garwolin.

REKLAMA:


Harcerze Hufca ZHP Garwolin zbierają pieniądze na rehabilitację i leczenie Dariusza Gądka - męża ich  instruktorki i przyjaciółki- Agnieszki Gądek (z domu Półtorak) i taty malutkiej Zosi. W tym celu organizują aukcję charytatywną połączoną z programem artystycznym. W planach jest występ grupy teatralnej "Rękawiczka", zespołu "Fanatycy", debiut hufcowego zespołu "Harcerskie Interwały" oraz loteria fantowa i licytacja.

Program artystyczny połączony z licytacją, na który już teraz serdecznie zapraszamy, odbędzie się 25 marca o godzinie 13.00 w CSiK w Garwolinie.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.