KurierGarwoliński.pl

czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Zbiórka darów na rzecz Eweliny Pal i jej syna

Dodano:
garwolin - Zbiórka darów na rzecz Eweliny Pal i jej syna

Młodzież z organizacji NieKANapowi wraz z garwolińskim punktem EPAKA.pl rozpoczęli zbiórkę darów rzeczowych dla Eweliny i Antka Pal, mieszkańców Rudy Tarnowskiej, którzy stracili cały dorobek życia w pożarze.

23 lutego mieszkanka Rudy Tarnowskiej Ewelina Pal i jej syn stracili dom. Zostały im tylko rzeczy, które mieli na sobie w dniu pożaru. Dzięki ludziom dobrego serca pani Ewelina i jej syn Antoni mają zabezpieczone podstawowe potrzeby. Do tej pory to pani Ewelina pomagała innym. Dziś sama potrzebuje pomocy.

NieKANApowi i EPAKA.pl Garwolin zdecydowali się zorganizować zbiórkę na rzecz pani Eweliny i jej syna. Punktem zbiórki darów jest właśnie siedziba Epaki (plac koło głównej poczty w Garwolinie;Tadeusza Kościuszki 43/2, 08-400 Garwolin ).

Lista potrzebnych rzeczy dla Pani Eweliny i jej syna jest dostępna TUTAJ

REKLAMA:


Pani Ewelina pracuje jako psycholog i logopeda w szkole i przedszkolu w Maciejowicach. W 2014 roku stworzyła Fundację ALEJestem. Od tego czasu przy wsparciu innych wolontariuszy, w tym syna Antoniego, pomogła wielu osobom oraz zorganizowała wiele projektów. Fundacja organizowała zbiórki żywności i ubrań, festyny charytatywne i koncerty muzyczne, podczas których zbierano środki finansowe na leczenie, rehabilitację i wsparcie dla podopiecznych fundacji.

Pomoc dla pani Eweliny i jej syna koordynuje Fundacja Tętniące Życiem. Pani Ewelinie i Antoniemu można pomóc wpłacając pieniądze na konto Fundacji Tętniące Życiem :

46 9210 0008 0017 9849 2000 0010
z dopiskiem „Pomóżmy im zacząć od nowa”.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.