Wiadomości

Sołtysi otrzymali podziękowania za pracę

Dodano:
garwolin - Sołtysi otrzymali podziękowania za pracę

9 marca 2018r. podczas XXXVII sesji Rady Gminy Górzno była okazja do podziękowania przedstawicielom sołectw za ich pracę na okoliczność Dnia Sołtysa, który przypada na 11 marca.

Dzień Sołtysa to święto, które ma na celu okazanie wdzięczności i szacunku sołtysom za ich pracę i zaangażowanie oraz zwrócenie uwagi społeczeństwa na rolę sołtysa w polskiej wsi.
Z tej okazji wójt gminy Górzno Waldemar Sabak podziękował sołtysom za dotychczasowy trud i zaangażowanie w realizację pomysłów na rzecz gminy oraz życzył satysfakcji z wykonywanej funkcji i dalszych sukcesów w pełnieniu misji społecznej, spełnienia marzeń i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

W ramach podziękowań sołtysi otrzymali symboliczne upominki.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 10

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

elegancja (, #IP f6e302116c) Odpowiedz

Jak przystało na swieto włodarze elegancko ubrani , a sołtysi chodzi o Panie oczywiscie nie wszystkie nie postarały sie by wygladac odświętnie np ta Pani w środku na pierwszym planie w swetrzynie .

armani (, #IP 1a3e35496e) Odpowiedz

odezwał się dżordżio bordżio wypierdacze