Wiadomości

Magdalena Szafranowicz Jędrzejczak - Lekarz Wielkiego Serca

Dodano:
garwolin - Magdalena Szafranowicz Jędrzejczak - Lekarz Wielkiego Serca

W środę 14 marca odbyła się uroczystość nadania przez Fundację Tętniące Życiem honorowego tytułu Lekarz Wielkiego Serca dla Magdaleny Szafranowicz-Jędrzejczak. Wydarzenie zbiegło się w czasie z otwarciem Centrum Medycznego Esculap przy ulicy Mickiewicza w Garwolinie.

- Pracuję dla Fundacji już od jakiegoś czasu, może nie za wiele, może nie tak aktywnie jak pani Agnieszka i Basia z Fundacji Tętniące Życiem. Jak jest jakiś kłopot życiowy to trzeba sobie wzajemnie pomagać, a wydaje mi się, że to życie jest takie zagonione, tak siebie czasami nie zauważamy na co dzień i nie zauważamy swoich problemów. Chcę podziękować Agnieszce i Basi, że mają tyle siły, tyle dobrej woli, tyle poświęcają wolnego czasu, żeby pomagać wzajemnie. Dziękuję pani Agnieszce, pani Basi i fundacji za to, że są  – mówiła podczas uroczystości odbierania tytułu Lekarz Wielkiego Serca i otwarcia CME lekarz Magdalena Szafranowicz-Jędrzejczak.

- Dziękujemy za te 3 lata wielkiego wsparcia, za odbieranie telefonów o różnych porach za niesienie otuchy, cierpliwość i pokazywanie jak można wyjść z trudnej sytuacji. Żeby być wielką wspaniałą kobietą to trzeba w swój umysł wlać wiedzę i dobroć. Mamy przed sobą wielką kobietę i urzekającą panią doktor, która urzeka nas swoim profesjonalizmem, swoim podejściem do pacjenta, do naszych dziewczyn, które potrzebują czasami szybko diagnozy, otuchy. Pani doktor nigdy nam nie odmówiła. Dziewczyny są pod wielkim wrażeniem, że jednak można mieć wielkie serce i taki tytuł chcielibyśmy nadać: „Lekarz Wielkiego Serca”
- mówiły zgodnie podczas uroczystości założycielki FTŻ Agnieszka Sadowska - Janiec i Barbara Jarzyna.

REKLAMA:


Nadanie przez Fundację Tętniące Życiem honorowego tytułu Lekarz Wielkiego Serca dla Magdaleny Szafranowicz-Jędrzejczak zbiegło się w czasie z otwarciem Centrum Medycznego Esculap. Te dwie uroczystości miały miejsce 14 marca. - Nie bez powodu wybrałyśmy ten dzień - mówią założycielki FTŻ.- Chciałyśmy, by w dniu otwarcia gabinetów lekarskich w Centrum, zaproszone tam osoby mogły razem z nami podziękować pani doktor za zaangażowanie w działania fundacji. Pani Magda bezinteresownie badała podopieczne fundacji, diagnozowała. Radzi co zrobić w trudnej sytuacji zdrowotnej i jakie badania wykonać. Przyznany przez nas tytuł jednoznacznie potwierdza, że dla naszych podopiecznych pani doktor oddaje całe serce. Jest to symboliczny gest podziękowania, ale niezwykle wymowny. Przyznaliśmy go po trzech latach ciągłego i nieustającego wsparcia jakie udziela nam, czyli podopiecznym, pani doktor. To takie nasze wielkie DZIĘKUJEMY – mówi Agnieszka Sadowska-Janiec.

To kolejne wyróżnienie, które za pomoc innym odebrała Magdalena Szfranowicz-Jędrzejczak. W 2004r. została wyróżniona przez czytelniczki magazynu Twój Styl i ówczesną pierwszą damę Jolantę Kwaśniewską.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 33

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Wspaniała kobieta (, #IP 888231ac21) Odpowiedz

Pani Magdalena operowała mnie na oddziale. Dzięki takim osobom wiem ze istnieją jeszcze wspaniali ludzie.Profesjonalizm to jedno ale serdeczność, skromność , szacunek , wyrozumiałość i czas poświęcony dla pacjenta to coś zupełnie innego, naszej Pani Doktor niczego z tych cech nie brakuje.Życzę Pani samych sukcesów i dużo zdrowia.