Kronika policyjna, interwencje straży pożarnej

Interwencje do dnia 18-03-2018r.

Dodano:

12 marca

Lipówki
Nieznany sprawca, z niezamkniętego samochodu marki Ford Transit zaparkowanego na terenie budowy dokonał kradzieży portfela wraz z dokumentami i pieniędzmi oraz szlifierki kątowej. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z PP Pilawa.

Łaskarzew
Policjanci z PP Łaskarzew, zatrzymali D.B., lat 34 zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem marki Suzuki, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 2.12 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Łaskarzew.

13 marca

Garwolin
Nieznany sprawca po uprzednim otwarciu szafki w szatni siłowni basenu dokonał kradzieży etui z dokumentami. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z KPP Garwolin.

Puznówka
Nieznany sprawca z terenu budowy drogi S17 dokonał kradzieży pompy wodnej „Honda”. Odzyskaniem skradzionej pompy i ustaleniem sprawcy kradzieży zajęli się policjanci z PP Pilawa.

Gończyce, godz. 16.32
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 43-letnia kobieta kierująca samochodem marki Ford Focus, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do  zdarzenia z prawidłowo wjeżdżającym na skrzyżowanie samochodem marki Hyundai. W wyniku zdarzenia kierujący samochodem Hyundai 36-letni mężczyzna doznał obrażeń ciała i został przetransportowany do szpitala. Kierujący trzeźwi. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Sobolew.

REKLAMA:


15 marca

Garwolin
Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali M.P., lat 33 zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem marki BMW, nie stosując się do wyroku sądowego – zakaz prowadzenia pojazdów. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Garwolin
Policjanci z OPI KPP Garwolin zatrzymali K.L., lat 24 zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem marki Peugeot, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 1.63 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

16 marca


Żabieniec gm. Parysów, godz. 3:44
Pożar murowanego budynku gospodarczego oraz murowanej stodoły. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa.

Kruszówka
W nocy 15 na 16 marca nieznani sprawcy włamali się do sklepu spożywczego, skąd dokonali kradzieży artykułów spożywczych, tytoniowych oraz pieniędzy. Odzyskaniem skradzionego mienia oraz ustaleniem sprawców kradzieży zajęli się policjanci z KPP Garwolin.

Ostrybór, godz. 16:54
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 37-letni mężczyzna kierujący samochodem marki Skoda zjechał na przeciwległy pas jedni, gdzie doszło do zderzenia z samochodem marki VW, którym kierował 27-letni mężczyzna. Kierowca skody i troje pasażerów trafili do szpitala, gdzie pozostali. Kierujący pojazdami trzeźwi. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Wilga.

18 marca

Garwolin
Policjanci z WRD KPP Garwolin, zatrzymali A.S., lat 52 zam. pow. Bielski, który kierował samochodem marki Toyota, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 1.89 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 272 interwencje.

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.