Wiadomości

28 mandatów podczas działań Noga z Gazu

Dodano:
garwolin - 28 mandatów podczas działań Noga z Gazu

W miniony piątek 16 marca 2018r. policjanci z garwolińskiej drogówki na drogach naszego powiatu prowadzili działania pn. „Noga z gazu”. Podczas akcji policjanci ujawnili 30 przypadków przekroczenia dozwolonej prędkości.

Policjanci biorący udział w działaniach szczególnym nadzorem podczas pomiarów prędkości objęli okolice ustawienia znaków D-42 „Początek obszaru zabudowanego” oraz przejść dla pieszych i najbliższe okolice tych przejść. W wymienionych miejscach kontrolowali, czy kierujący stosują się do przepisów ograniczających prędkość. W wyniku prowadzonych kontroli prędkości garwolińscy funkcjonariusze ujawnili 30 przypadków przekroczeń prędkości. Za popełnione wykroczenia 28 kierujących ukarano mandatami karnymi, dwie osobny pouczono.

REKLAMA:


- Jeszcze raz przypominamy, że kierujący pojazdami nie stosujący się do ograniczeń prędkości są ogromnym zagrożeniem dla innych uczestników ruchu drogowego, a nadmierna prędkość i niedostosowanie jej do przepisów lub warunków ruchu jest przyczyną większości zdarzeń drogowych. Dlatego apelujemy „Kierowco NOGA Z GAZU” wszędzie tam, gdzie to konieczne – mówi asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Sobieskiego...... (, #IP 19838d72ea) Odpowiedz

Panie Kapusta... Rzeczniku Drogi Kochany naszej Wspaniałej Policji , przekaż Pan Kolegom z Ruchu Drogowego, że na ulicy Sobieskiego w obszarze zabudowanym średnia od lasu do Zawad to jakieś 120km/h co trzeciego samochodu. Kiedy do jasnej ch...lery zapanuje tu normalna prędkość i będzie można wyjechać bezpiecznie ze swojej posesji....Baa, wracające dzieci ze szkoły po południu bo Avonnki wracają po 14.....maskara. Sobota godziny od 9-11 szzaleńczy sprint do sklepów bo wolna niedziela od handlu....bez dalszego komentarzaaaa

(, #IP db30a94cb9) Odpowiedz

A tam to jakiegoś burmistrza tudzież radnych/bezradnych - którzy zbudują chodniki dla pieszych - to nie ma? To jest jakaś gmina Trojanów-kłoczew czy miasto Garwolin (MIASTEM dumnie ze zbiornikiem retencyjnym zwanym)?? Chyba te diety dla chudzielców to za coś biorą?! Niech pomyślą, uradzą bo wydaje się że od tego powinni być.

pieszy (, #IP 67520730e5) Odpowiedz

Dla nich ważniejsze jest naprawianie ulic przy których mieszkają - oni i ich rodziny. Co ich obchodzi bezpieczeństwo mieszkańców ul Sobieskiego. Niedługo wybory...

pieszy (, #IP 1d01de82bd) Odpowiedz

Panie Kapusta. Proszę przekazać szanownym Panom z drogówki że na ulicy Sobieskiego w Garwolinie w godzinach porannych oraz popołudniowych kierowcy nie zdejmują nogi z gazu. Powiem więcej, mają ją na nim bardzo mocno opartą.

(, #IP db30a94cb9) Odpowiedz

A pieszy jeden za drugim chodzą środkiem drogi albo jej prawą stroną!

Dołączę się (, #IP 82f1f63743) Odpowiedz

wezwania p.Kapusty dla lokacji Unin Kolonia. Może wreszcie ktoś zacznie tam kontrolować prędkość. Panie Kapusta każdego dnia jeden bloczek mandatowy zrealizujecie, co najmniej. No i kolegów nie puszczamy, jak ma to czasem miejsce, jak ktoś w Kolonii z radarem się zjawi.

pieszy (, #IP 5141e4c09b) Odpowiedz

To też jest zadanie dla Policji aby takich sytuacji nie było. Pozdrawiam :-)