Wiadomości z Garwolina

Marcin Paprota TECHNIKA GRZEWCZA – usługi na najwyższym poziomie

Dodano:
garwolin - Marcin Paprota TECHNIKA GRZEWCZA – usługi na najwyższym poziomie

Firma, która na rynku istnieje blisko osiem lat i niezmiennie stawia na profesjonalizm, jakość świadczonych usług oraz rzetelność. Bogate portfolio mówi samo za siebie. Markowy sprzęt, najwyższe kwalifikacje, najnowocześniejsze rozwiązania, doskonałe referencje. Wszystko to sprawia, że śmiało mogą nazwać siebie liderem instalacji grzewczych świadczących kompleksowe usługi w zakresie doradztwa, montażu, sprzedaży oraz serwisu. Do tej pory pracowali w Warszawie i okolicach, teraz pojawili się w

Garwolinie z siedzibą przy ulicy Polskiej 1. O tym dlaczego postawili na lokalny rynek w rozmowie z właścicielem firmy – Marcinem Paprotą.Kurier Garwoliński: Od kiedy firma istnieje na rynku?

Marcin Paprota: Własną firmę założyłem w 2010 roku. Oczywiście zanim zdecydowałem się na ten krok, pracowałem w branży kilka lat – pracując w hurtowni hydraulicznej poznałem cały asortyment związany z instalacjami grzewczymi, kotłami, pompami ciepła, układami solarnymi i tak dalej. Następnym krokiem była praktyka; zacząłem pracę przy instalacjach i wtedy, oprócz wiedzy teoretycznej zdobyłem doświadczenie i odpowiednie uprawnienia oraz certyfikaty.

KG: Czym dokładnie zajmuje się Pańska firma?
MP:
Świadczymy usługi doradztwa, sprzedaży, montażu i serwisu urządzeń grzewczych. W skład świadczonych usług wchodzą: instalacje grzewcze, sanitarne, gazowe, rekuperacje, pompy ciepła, kotły gazowe i automatyka sterująca.

KG: Czym firma Marcina Paproty wyróżnia się spośród konkurencji?
MP:
Przede wszystkim stawiamy na jakość. Swoją usługę kierujemy do klientów, którzy mają świadomość, że na jakości nie da się oszczędzić. Pracujemy na sprawdzonych, trwałych i solidnych materiałach dzięki którym mamy pewność, że instalacja będzie działać bezawaryjnie. Wszystkie nasze prace wykonujemy z pełną gwarancją i z pełną odpowiedzialnością. Jesteśmy na bieżąco z wszystkimi nowościami, które wchodzą na rynek; inteligentne instalacje, sterowanie przez Internet. Wszystkie nasze prace wykonywane są na profesjonalnych narzędziach marki Rems, Knipex, Milwaukee, Wicha i Rothenberger, dzięki czemu możemy zachować maksymalną precyzję podczas wykonywanych montaży oraz zminimalizować czas wykonywanych instalacji. Solidne narzędzia to podstawa naszej firmy.

KG: Po co powstała siedziba przy ulicy Polskiej 1 w Garwolinie?
MP: 
Punkt przy ulicy Polskiej powstał z myślą o kliencie, który nie będzie zmuszony chodzić po hurtowniach, pytać, doczytywać.  W dzisiejszych czasach ciągle brak nam czasu na tego typu sprawy. Dlatego moja firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom dzisiejszego rynku. Staramy się świadczyć usługi kompleksowe; od wyboru odpowiednich materiałów, sprzętów, aż po instalację. Często  podczas konsultacji uświadamiam klienta z czym się wiąże dany wybór, jakie jest ryzyko, jakie są wady, a jakie zalety danego rozwiązania, na czym można, a na czym nie należy oszczędzać.
Punkt jest otwarty  w godzinach 9:00 – 17:00. Często jednak wyjeżdżam na pomiary, wyceny i serwis, dlatego najlepiej umówić się telefonicznie. Spotkanie możemy umówić bezpośrednio u klienta lub w naszym punkcie sprzedażowym.

KG: Często przy wyborze firmy kierujemy się najniższą ceną usługi. Jak Pan ocenia takie kryterium doboru fachowców?
MP: Mamy wolny rynek i każdy ma prawo wybrać kogo chce.  Myślę jednak że klient, który daje się nabrać na tani chwyt marketingowy „tanio i solidnie ", sam jest sobie winien, ponieważ te dwa słowa wykluczają się wzajemnie. Moim zdaniem fachowców powinniśmy wybierać biorąc pod uwagę kilka czynników. Po pierwsze rekomendacje; firma, która posiada dużo pozytywnych opinii na pewno jest bardziej wiarygodna od firmy, która takich opinii nie posiada. Po drugie bardzo ważny jest staż, a co za tym idzie doświadczenie. Po trzecie uprawnienia i autoryzacje, które przekładają się na gwarancję jakości.  Dlatego każdą osobę zainteresowaną kompleksową instalacją grzewczą, modernizacją kotłowni, montażem kotła gazowego, serwisem czy nawet najprostszą usługą hydrauliczną, zapraszam do naszego punktu firmowego.

KG: W jaki sposób Pańska firma wycenia usługę?
MP:
Moja firma wycenia usługę całościowo.  Zawsze przed wyceną przyjeżdżamy na miejsce aby ocenić  co jest do zrobienia. I na tej podstawie określana jest konkretna kwota.

KG: A jeśli okaże się, że nie przewidział Pan pewnych kwestii? Często takie argumenty padają z ust fachowców…
MP:
Nigdy nie zdarzyło mi się wziąć większej kwoty od wcześniej ustalonej. Każdy fachowiec powinien ponieść takie ryzyko, a właściwie wkalkulować je w koszty.  Jak w każdej pracy pojawiają się nieprzewidziane sytuacje, ale te pokrywa zleceniobiorca. Bez rzetelności i lojalności nie można budować żadnej firmy. Dlatego zadowolenie klienta, rzetelność oraz najwyższa jakość świadczonych usług – to jest to, na czym mi zależy.

KG: Jak buduje Pan wiarygodność firmy?
MP:
Na  stronie firmy www.lider-instalacji.pl, w zakładce uprawnienia i autoryzacje, można zapoznać się z wszystkimi certyfikatami i uprawnieniami, które nabyłem. Między innymi posiadam tytuł  autoryzowanego partnera handlowego, autoryzowanego instalatora i autoryzowanego serwisanta.  Otrzymałem tytuł lidera instalacji przyznawany przez firmę Junkers. Tytuł ten jest przyznawany raz na rok dla dziesięciu najlepszych instalatorów z całego województwa. Ja przez pięć lat pracy otrzymałem  trzy takie wyróżnienia. Mam również bardzo dużo pozytywnych rekomendacji od samych klientów, co jest dla mnie największym wyróżnieniem.

KG: Dziękuję za rozmowę.
MP:
Również dziękuję i jeszcze raz zachęcam do zapoznania się z szeroką ofertą firmy Marcin Paprota- Technika grzewcza. Dysponujemy ofertą dla każdego klienta. Doradzimy, podpowiemy, przedstawimy ofertę cenową, a klient sam dokona wyboru. Zapraszam .
 


Artykuł sponsorowany