Kronika policyjna, interwencje straży pożarnej z Garwolina

Interwencje do dnia 02-04-2018r.

Dodano:

28 marca

Łaskarzew
Policjanci z PP Łaskarzew u 35-letniego mężczyzny ujawnili woreczek foliowy z zapięciem strunowym z zawartością marihuany. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

29 marca

Sobolew
Policjanci z PP Sobolew zatrzymali S.Ł., lat 52 zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem marki vw, znajdując się w stanie po użyciu alkoholu - wynoszącym 0,39 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Sobolew.

30 marca

Łaskarzew
Z dotychczas nieustalonych przyczyn doszło do pożaru budynku gospodarczego wolno stojącego, konstrukcji drewnianej. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Łaskarzew.

REKLAMA:


Lipówki
J. P., lat 39 zam. pow. Otwock kierując samochodem marki Ford Focus znajdował się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym 3,46 promila alkoholu w wydychanym powietrzu – doprowadzając do kolizji drogowej. Mężczyzna nie zachował należytej odległości od poprzedzającego pojazdu marki Skoda Fabia. Skoda zderzyła się z samochodem marki  Nissan Primera, a nissan z samochodem marki Renault Megane. Sprawca zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa.

31 marca

Izdebno
Policjanci z PP Łaskarzew zatrzymali K.K., lat 28 zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem marki Peugeot, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 2,18 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Sprawca została zatrzymany do wytrzeźwienia. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Łaskarzew.


W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 257 interwencje.

autor: Komenda Powiatowa Policji w Garwolinie

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.