Wiadomości

Wygraj voucher na dowolne buty w konkursie Nessi i portalu Kuriergarwolinski.pl!

Rozwiązanie konkursu

Dodano:
garwolin - Wygraj voucher na dowolne buty w konkursie Nessi i portalu Kuriergarwolinski.pl!

Firma obuwnicza Nessi i portal Kuriergarwolinski.pl organizują konkurs dla Pań. W konkursie do wygrania jest voucher na dowolne buty o wartości 300 zł. Prosimy o udostępnienie tego postu konkursowego na swojej tablicy na Facebooku w opcji: „publiczne” i przesłanie odpowiedzi na jedno proste pytanie.


Aktualnie firma Nessi prezentuje na swojej stronie Nessi.com.pl buty na sezon wiosna/lato.

Dla Czytelniczek portalu Kuriergarwolinski.pl, marka przygotowała konkurs. Wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie: Które urodziny obchodzi w tym roku firma Nessi? Informację na ten temat, mogą Państwo znaleźć w wywiadzie (link do wywiadu TUTAJ), którego twórcy marki Arkadiusz Alot i Robert Sikora udzielili nam w październiku 2017r. Prawidłowe odpowiedzi wraz z imieniem i nazwiskiem uczestnika prosimy przesyłać na adres mailowy: konkurs@kuriergarwolinski.pl do 11 kwietnia 2018r. do godziny 23.59. W tytule wiadomości prosimy wpisać: "Konkurs Nessi".

Ważne: Prosimy o udostępnienie tego konkursowego posta:

http://kuriergarwolinski.pl/garwolin_14083_wygraj_voucher_na_dowolne_buty_w_konkursie_nessi_i_portalu_kuriergarwolinskipl,2.html

na swojej tablicy na Facebooku w opcji: "publiczne". Najlepiej to zrobić klikając przycisk "udostępnij" przy tytule artykułu.

Informację o tym, kto wygrał konkurs podamy 12 kwietnia w treści tego artykułu. Zwycięzca wyłoniony w konkursie zostanie poinformowany o wyniku drogą mailową.

Uczestnicy konkursu mają obowiązek zapoznania się z regulaminem dostępnym TUTAJ.

AKTUALIZACJA 12.04.2018r., godzina 13.19: Prawidłowa odpowiedź na pytanie konkursowe brzmi: W tym roku firma Nessi obchodzi 11. urodziny.

Voucher na dowolne buty Nessi, o wartości 300 zł wygrała Katarzyna Filipowicz.


Gratulujemy! Zachęcamy do brania udziału w kolejnych konkursach Kuriera Garwolińskiego. Do wygrania będą m.in: karnety na zajęcia sportowe, vouchery na odzież i na kolacje w restauracjach. Śledźcie naszą stronę. Konkursy już niebawem.


 to:
Wysoka jakość materiałów
Do produkcji naszych butów używamy tylko najlepszych włoskich skór oraz doskonale wyprofilowanych podeszw

Zdobywcy nagród
Jesteśmy zdobywcami wielu nagród takich jak TOP AVANTI, NAJLEPSZY PRACODAWCA czy BEST POLISH BRAND

Ręczne wykończenie
Wszystkie nasze buty produkujemy ręcznie w naszej własnej manufakturze w Garwolinie, w centralnej Polsce.Duża sieć dystrybucji

Nasza sieć dystrybucji to ponad 600 salonów w Polsce oraz na świecie. Współpracujemy także z wieloma sklepami internetowymi.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.