Sport

Piłkarskie Przedszkole i Szkoła Techniki Legii Warszawa w Garwolinie

Dodano:
garwolin - Piłkarskie Przedszkole i Szkoła Techniki Legii Warszawa w Garwolinie

Szkoły Piłkarskie Legii Warszawa w Garwolinie to kolejny punkt na mapie Mazowsza, gdzie dzieci mają możliwość rozwijać swoją sportową pasję pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej i rozpocząć piłkarską przygodę w najbardziej utytułowanym polskim klubie Legii Warszawa. Piłkarskie Przedszkola dla dzieci w wieku 3-7 lat to pierwszy etap procesu szkolenia przygotowanego i koordynowanego przez klub Legia Warszawa. Szkoła Techniki to projekt adresowany do dzieci w wieku od 6 do 14 lat. Patronem medialnym Legia Soccer Schools w Garwolinie jest portal Kuriergarwolinski.pl.

Jednym z najważniejszych założeń Piłkarskich Przedszkoli jest kształtowanie poprzez zabawę prozdrowotnych nawyków sportowych, a także: aktywizacja sportowa dzieci mająca na celu podniesie poziomu sprawności fizycznej, nauka współpracy, rozwijanie kreatywności i wyobraźni, nauka postaw Fair Play, rozwój umiejętności językowych poprzez wprowadzanie w temat zajęć słów i zwrotów w języku angielskim, budowania wielkiej rodziny Legia Warszawa, aktywizowanie rodzin do wspólnego spędzania czasu poprzez wprowadzenie treningów z udziałem rodzica/opiekuna.

Jest to też pierwszy etap skautingu i wyszukiwania talentów i….
 DOBRA ZABAWA!

Kontynuacją projektu Piłkarskich Przedszkoli są Szkoły Techniki w których udział mogą barć chłopcy i dziewczynki w wieku od 6 do 14 lat.

REKLAMA:


Szkoły Techniki to projekt otwarty dla wszystkich chętnych bez względu na przynależność klubową, gwarantujący rozwój piłkarskich umiejętności indywidualnych dla dzieci od 6 do 14 roku życia.

Podczas zajęć nacisk jest położony głównie na odpowiednie wykorzystanie najważniejszych umiejętności technicznych w warunkach meczowych.

Praca odbywa się w małych grupach (8-10 osób na trenera) prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę trenerską Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa. Treningi są raz w tygodniu w dogodnych terminach i lokalizacjach.

Dla chętnych dostępne są bilety na mecze Legii Warszawa dla opiekuna oraz zawodnika.

Zajęcia odbywają się w soboty na obiektach sportowych Zespołu Szkół nr 1 w Garwolinie, a w okresie letnim na orliku przy al. Legionów 21 w Garwolinie.

Na zajęcia można zapisać się TUTAJ.

Informacje pod nr tel: 512 096 918.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.