Kronika policyjna, interwencje straży pożarnej

Interwencje do dnia 08-04-2018r.

Dodano:

2 kwietnia

Wilga
Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali M.Z., lat 24 zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem marki Opel, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 1,02 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Wilga.

4 kwietnia

Pilawa
Policjanci z PP Pilawa, dokonali zatrzymania 65-letniego mężczyznę, który był poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową w Garwolinie do ustalenia miejsca pobytu.
 
Wola Władysławowska
Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali C.J., lat 52 zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem marki VW, pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Garwolin
Nieznany sprawca, włamał się do  komórki, skąd dokonał kradzieży czterech opon samochodowych. Ustaleniem sprawcy i odzyskaniem skradzionego mienia zajęli się policjanci z KPP Garwolin.

5 kwietnia


Sławiny
Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali W.R., lat 49 zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem marki Skoda, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 0,54 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Garwolin (uszkodzenie ciała)
Młody mężczyzna zamówił kurs samochodem TAXI ze stacji PKP Siedlce do Garwolina. Przed Garwolinem na wysokości miejscowości Niecieplin, pasażer poprosił o zatrzymanie pojazdu w kompleksie leśnym. Po powrocie do samochodu zaczął uderzać kierowcę w głowę czymś ciężkim i twardym nic przy tym nie mówiąc i nie żądając nic od kierowcy. Kierowca broniąc się chronił głowę dłońmi, w które cały czas napastnik uderzał tym samym przedmiotem. Po chwili kierowcy udało się wybiec z samochodu i zaczął uciekać w kierunku Garwolina. Wtedy sprawca zaczął go gonić nie zwracając uwagi na przejeżdżające samochody. Kierowcy pojazdu udało się sprawcę wepchnąć do przydrożnego rowu, co umożliwiło mu powrót i odjechanie samochodem. W wyniku zadawanych ciosów pokrzywdzony doznał ran głowy i dłoni, został przewieziony do szpitala. W wyniku podjętych czynności ustalono miejsce gdzie doszło do uszkodzenia ciała, również ujawniono w przydrożnym rowie torbę materiałową z dokumentami. Policjanci poszukują sprawcy uszkodzenia ciała. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

REKLAMA:


7 kwietnia

Garwolin
Policjanci z OPI KPP Garwolin, zatrzymali Ł.T., lat 23 zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem marki Honda, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 2,43 promila alkoholu w wydychanym powietrzu oraz posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

8 kwietnia

Łaskarzew
Policjanci z PP Łaskarzew zatrzymali K.D., lat 27 zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem marki Volvo, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 1,68 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Łaskarzew.

Jaźwiny
Policjanci z WRD KPP Garwolin dokonali zatrzymania 24-letniego mężczyznę, który był poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową w Piasecznie do ustalenia miejsca pobytu.

Garwolin, ul. Trakt Lwowski, godz. 14:52
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 38-letni mężczyzna (0,00 promila) kierując motocyklem marki Honda, potrącił prowadzącą rower przechodzącą przez przejście dla pieszych 45-letnią kobietę (1.19 promila).  Piesza odniosła obrażenia i została hospitalizowana w szpitalu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 241 interwencje.

Komenda Powiatowa Policji w Garwolinie

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.