Wiadomości

Prezydent RP Andrzej Duda i pierwsza dama w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Górkach (wideo)

Dodano:
garwolin - Prezydent RP Andrzej Duda i pierwsza dama w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Górkach (wideo)

Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Andrzej Duda, wraz z małżonką często goszczą w naszym powiecie. W Rudzie Tarnowskiej, w gminie Wilga mieści się ośrodek prezydencki, gdzie zwykle para prezydencka wypoczywa. Głowę państwa wraz z pierwszą damą możemy zobaczyć w kościołach na terenie gmin: Łaskarzew, Wilga i Maciejowice. W niedzielę uczestniczyli we Mszy Świętej w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Górkach.

W niedzielę na Mszy Świętej o godzinie 18.00 w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Górkach, wierni gościli wyjątkowe osoby: Prezydenta RP Andrzeja Dudę wraz z małżonką. Po nabożeństwie była możliwość rozmowy z głową państwa i zrobienia sobie wspólnego zdjęcia.

Uczestnictwo głowy państwa w Mszach Świętych nigdy nie jest zapowiadane, ale zawsze wzbudza duże poruszenie wśród lokalnej społeczności.

Od Czytelników spływają do nas informacje, że w miniony weekend parę prezydencką można było zobaczyć w kilku miejscach w powiecie.

Za zdjęcia, wideo i informację o wizycie pary prezydenckiej dziękujemy Czytelnikowi.

REKLAMA:

Odwiedź nas na facebooku

Galeria 4

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Maliniak..... (, #IP 9efcdbe0ed) Odpowiedz

Maliniak....

(, #IP d8c5abf9b3) Odpowiedz

Nie, to nie o tobie maliniaku; to artykuł o Prezydencie Rzeczpospolitej Polskiej.