Sport

Już w najbliższy weekend karatecy z Garwolina powalczą o medale

Dodano:
garwolin - Już w najbliższy weekend karatecy z Garwolina powalczą o medale

W dniach 14-15 kwietnia 2018r. odbędą się XX Mistrzostwa Polski Karate Shorin-Ryu i Okinawa Kobudo. Wśród kilkuset zawodników z całej Polski nie zabraknie przedstawicieli Wołomińskiego Klubu Shorin-Ryu Karate, w tym członków sekcji Garwolin. Nasi zawodnicy będą reprezentowali Klub następujących konkurencjach: kata, kata kumiwaza, shuyo waza kumite, dojo kumite, kobudo w różnych kategoriach wiekowych (od 6 lat do 45 lat).

8 kwietnia 2017 r. w Warszawie odbyły się XIX Mistrzostwa Polski Shorin – Ryu Karate. W turnieju wzięło udział 250 zawodników z 19 klubów z całej Polski. Zawody zakończyły się dla Wołomińskiego Klubu Shorin Ryu Karate wielkim sukcesem.

- Zdobyliśmy 12 złotych medali, 9 srebrnych, 9 brązowych, zdecydowanie deklasując pozostałe kluby biorące udział w mistrzostwach – mówi sensei Grzegorz Jarząbek z Wołomińskiego Klubu Shorin Ryu Karate.

REKLAMA:


Tegoroczne jubileuszowe mistrzostwa potrwają aż dwa dni (14-15 kwietnia). Zawodnicy z Wołomińskiego Klubu Shorin-Ryu Garwolin zaprezentują się w następujących konkurencjach: kata, kata kumiwaza, shuyo waza kumite, dojo kumite, kobudo w różnych kategoriach wiekowych (od 6 lat do 45 lat). Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

Działania Wołomińskiego Klubu Karate są objęte patronatem portalu Kuriergarwoliński.pl. Możecie się Państwo spodziewać foto i wideo relacji z XX Mistrzostw Polski Karate Shorin-Ryu i Okinawa Kobudo.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.