Wiadomości

Tętniące rozmowy, czyli krótkie dyskusje po babsku: Samorozwój

Dodano:
garwolin - Tętniące rozmowy, czyli krótkie dyskusje po babsku: Samorozwój

Fundacja Tętniące Życiem serdecznie zaprasza na kolejne wirtualne spotkanie z cyklu „Tętniące rozmowy, czyli krótkie dyskusje po babsku”. Tym razem tematem spotkania będzie samorozwój.

W ostatnich latach jesteśmy niemal ze wszystkich stron bombardowani hasłami zachęcającymi, żeby wszystko robić lepiej, szybciej, aby z dnia na dzień stawać się „lepszą wersją siebie”. Czy słusznie? O tym właśnie działaczki Fundacji chcą z Wami podyskutować „na żywo” już w najbliższy czwartek 12 kwietnia o godzinie 21. Live'a będzie można oglądać  na fanpage fundacji Kliknij tutaj!

Najbliższe spotkanie będzie wyjątkowe, ponieważ współprowadzić je będzie gość specjalny Irmina Wysocka - psycholog, pasjonatka pracy z dorastającą młodzieżą i rodzicami. Naukowo zainteresowana psychologią zdrowia, couchingiem i psychodietetyką. Kobieta otwarta, która lubi pomagać innym i swój zawód uważa za powołanie.
Drugą prowadzącą będzie Anna Wcisło – psycholog, terapeuta, studentka seksuologii klinicznej. Reprezentantka młodego pokolenia, zakręcona na punkcie nauki.

Polub fanpage Fundacji Tętniące Życiem i bądź na bieżąco!

REKLAMA:Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.