Wiadomości

Bilety na Kino w Szpilkach rozchodzą się w okamgnieniu

Dodano:
garwolin - Bilety na Kino w Szpilkach rozchodzą się w okamgnieniu

Do redakcji Kuriera Garwolińskiego napisała Czytelniczka, która skarży się na brak biletów online na seanse filmowe w ramach „Kina w Szpilkach”, które odbywają się w każdy ostatni czwartek miesiąca w Kinie Wilga. Kierownik Kina Jacek Pasternak tłumaczy, że ilość miejsc jest ograniczona, a bilety na czwartkowe filmy rozchodzą się w okamgnieniu.


Pracują i nie mogą kupić biletów osobiście

„Droga Redakcjo od jakiegoś czasu w naszym kinie jest organizowany seans tzw. „Kino w Szpilkach” w ostatni czwartek każdego miesiąca. Od jakiegoś czasu nie można zakupić biletów on-line, chodź jest informacja o kupnie tych biletów” - pisze w korespondencji do KG jedna z Czytelniczek. „W ostatni czwartek kupno przez internet biletów było niemożliwe, ponieważ strona była cały czas nieaktywna, a po odświeżeniu strony po godzinie 15.00 (chodź strona cały czas była otwarta) wszystkie miejsca były zaznaczone na czerwono. Jak już ktoś dostał bilet to osoba już tzw. „stały klient”. Proszę o zainteresowanie się tym problemem, ponieważ są ludzie, którzy chcą pójść, ale nie mają możliwości zakupu przez internet, a inaczej nie mogą ponieważ, pracują” – pisze nasza Czytelniczka.

Bilety na „Kino w Szpilkach” rozeszły się w kilkadziesiąt minut


- Na kwietniowe "Kino w szpilkach" sprzedaż biletów ruszyła w piątek 6 kwietnia i była o tym informacja na stronie zakupowej biletów, dlatego kupno biletów w czwartek było niemożliwe. Kasa kina otwierana jest 45 minut przed pierwszym seansem. W piątek była to godzina 14.45, a już dwie godziny przed seansem ustawiła się kolejka po bilety.
Sala kinowa posiada 250 miejsc. Część biletów przeznaczyliśmy tylko do sprzedaży w kasie, część do sprzedaży przez internet i część dla sponsorów.
Ze względów technicznych nie jest możliwa jednoczesna sprzedaż biletów w kasie i przez internet.
Po zakończeniu sprzedaży puli biletów w kasie kina, uruchomiliśmy sprzedaż biletów online. Bilety wykupiono w ciągu kilku minut. Jedna osoba może kupić jednorazowo 10 biletów
– tłumaczy kierownik Kina Jacek Pasternak.

REKLAMA:


Kolejne limity dla kupujących


- Cieszy nas tak duża popularność Wieczorów Filmowych dla Pań –
mówi Jacek Pasternak. - Zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy mogą kupić bilety, ale posiadamy tylko jedną, małą salę wielofunkcyjną, na której odbywają się też inne wydarzenia. Na kwietniowy wieczór celowo wybraliśmy film, który wyświetlaliśmy 12 razy w marcu, licząc na to, że większość widzów zobaczyła już ten film. Zgodnie z postulatem osób stojących w kolejce po bilety, na następne „Kina w Szpilkach” wprowadzimy limit zakupu maksymalnie 4 biletów jednorazowo - dodaje Jacek Pasternak.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

(, #IP 01fda5d25e) Odpowiedz

powinna dodana zostać informacja od kiedy i której godziny rozpoczyna się sprzedaż. Zapewne gdybt archiwizować naziwska to pojawiają się te same, ale cóż nepotyzm był jest i będzie

(, #IP 01fda5d25e) Odpowiedz

zasady sprzedaży w dalszym ciagu nie są jasne

(, #IP 074f73c18e) Odpowiedz

Powinno się odjąć liczbę biletów przeznaczonych dla sponsorów od liczby całej sali (z dostawkami) i podzielić pół na pół - ten część do kupienia w kasie i część do kupienia online. A tak to nie wiadomo czy stać 2 godziny w kolejce czy kupować przez internet czy liczyć na kupno dostawki( teraz były do kupienia od razu 6 kwietnia w kasie o czym nikt nie informował). Troszkę się bałagan porobił.

(, #IP 1beea7391d) Odpowiedz

U mnie też był ten sam problem.na stronie internetowej wyswietlało się,że sprzedaż rusza od 6 kwietnia lecz nie można było kupić online.jak już w końcu ruszyła to nie było już ani jednego miejsca.juz 4 raz z kolei mi się nie udało....ostatnim razem pół godziny po wprowadzeniu sprzedaży biletów też nie było miejsc.

pytanko (, #IP 4df6dc28ce) Odpowiedz

A kiedy będą seanse filmowe męskie kino albo kino z gnatem? :)