Wiadomości

VII Powiatowa Liga Przedmiotowa z Matematyki

Dodano:
garwolin - VII Powiatowa Liga Przedmiotowa z Matematyki

W dniu 23 marca br. pod patronatem starosty powiatu garwolińskiego odbyła się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Sobolewie kolejna już VII Powiatowej Liga Przedmiotowa z matematyki. Z grona 24 finalistów z 8 szkól średnich powiatu garwolińskiego wyłoniono zwycięzców w kategoriach liceum ogólnokształcące oraz technikum.

W kategorii liceum miejsce pierwsze zajęła Paulina Filiks (Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Lelewela w Żelechowie) miejsce drugie Konrad Proczek (Liceum Ogólnokształcące w Sobolewie) miejsce trzecie Hanna Konopacka (Liceum Ogólnokształcące im. M. J. Piłsudskiego w Garwolinie).

W grupie techników miejsce pierwsze Filip Rusak, miejsce drugie ex aequo Magdalena Ślińska i Tomasz Kryczka (wszyscy uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. I. W. Zakrzewskiego w Żelechowie) miejsce trzecie Michał Pyza (Zespół Szkół im. S. Staszica w Miętnem).

REKLAMA:


W imieniu starosty garwolińskiego nagrody dla najlepszych matematyków w powiecie wręczył Jerzy Duchna, dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu, który pogratulował zwycięzcom.

Jerzy Duchna podziękował wszystkim uczestnikom biorącym udział w konkursie zarówno w etapach szkolnym jak i powiatowym. Podziękowania przekazano również wszystkim nauczycielom i opiekunom za przygotowanie i nadzór nad uczestnikami konkursu.
Koordynatorem tegorocznej Powiatowej Ligii Przedmiotowej z matematyki był nauczyciel Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sobolewie Pan Paweł Kalbarczyk.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 13

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.