Rozrywka

Święto Jabłka w Hotelu Las Woda

Dodano:
garwolin - Święto Jabłka w Hotelu Las Woda

8 kwietnia na terenie hotelu Las Woda w Wildze mieszkańcy powiatu garwolińskiego mogli mile spędzić popołudnie. W programie „Święta Jabłka” znalazło się wiele atrakcji jak: wystawa zdjęć ks. Jana Krajewskiego pt. ,,Wiosna w sadzie”, konkursy z nagrodami, atrakcje dla dzieci i dorosłych, stacje kucharskie z jabłkami w każdej postaci, występ Orkiestry Dętej OSP Pilawa i upominki dla gości. Imprezę poprowadził DJ Klemens. Wstęp na wydarzenie był wolny.

Wiosna to najpiękniejsza pora roku. To czas, w którym wszystko rozkwita na nowo. Najpiękniej widać jej działanie w sadach, w których można dostrzec dużo bieli – to kwiaty kwitnących drzew owocowych, które nie tylko świetnie wyglądają, ale i przecudnie pachną. Wiele jest także zieleni: jasnej, świeżej, która kojarzy się z witalnością, nową siłą i możliwościami jakie niesie ze sobą ta pora roku.
To jednak nie jedyne kolory. Pod drzewami owocowymi rosną różnokolorowe kwiaty, które stanowią barwne urozmaicenie.
Sad wiosną to miejsce niezwykłe, tętniące życiem. Nie ma chyba drugiego takiego miejsca, w którym zobaczyć można tak różnorodne działanie przyrody, m. in. wzrastające kwiaty, kwitnące drzewa, pracujące zwierzęta.

Przepięknie ujął to obiektywem aparatu Jan Krajewski MIC kapłan i zakonnik, który od sześciu lat jest proboszczem parafii w Mariańskim Porzeczu, a fotografia to jedna z jego pasji. Jego fotografie mogliśmy oglądać podczas niedzielnego wydarzenia w Hotelu Las Woda w Wildze.

REKLAMA:


Na rodziny, które wzięły udział w niedzielnym Święcie Jabłka czekały miłe atrakcje. Dzieci mogły bawić się na dmuchańcach, obejrzeć sprzęt strażacki i sprawdzić jego działanie w praktyce, ponadto mogły pobawić się z animatorami, pojeździć na seagway’ u i skosztować słodkości.

W trakcie pikniku odbyły się też konkursy z nagrodami,  można było też skorzystać ze stoiska wirtualnej rzeczywistości, wysłuchać koncertu Orkiestry Dętej OSP Pilawa, obejrzeć pracę kucharzy i pokaz ratownictwa medycznego. Każdy mógł skosztować pysznych dań serwowanych przez hotelowych kucharzy.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 88

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.