Kronika policyjna, interwencje straży pożarnej z Garwolina

Interwencje do dnia 06-05-2018r.

Dodano:

30 kwietnia

Trojanów
Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali A.S., zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem marki Iveco, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 0,81 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Trojanów.

1 maja

Lucin
Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali P.W., lat 40 zam. pow. Łuków, który kierował samochodem marki Opel, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 2,47 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Wilga, Trasa Trakt Słoneczny, godz. 11:46
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 55-letni mężczyzna kierujący motocyklem marki Kawasaki dokonujący manewru skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu w kierunku Puław pojazdowi marki Skoda, którym kierował 60-letni mężczyzna. Obydwa pojazdy poruszały się drogą z pierwszeństwem. Na skutek zderzenia pojazdów kierowca motocykla, jak i 19-letni pasażer z obrażeniami ciała zostali przetransportowani do szpitala. Kierowcę skody z podejrzeniem niewydolności krążeniowo-oddechowej przewieziono do szpitala. Kierowca skody trzeźwy. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Wilga.

Wilga
Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali L.Ż., lat 39 zam. pow. Garwolin, która kierowała samochodem marki Daewoo, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 2,08 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Wilga.

Wilga
Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali K.K., lat 71, który kierował samochodem marki Toyota, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 2,21 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Wilga.

REKLAMA:


2 maja

Żelechów
Policjanci z WK KPP Garwolin zatrzymali mężczyznę, który był poszukiwany listem gończym, celem doprowadzenia do zakładu karnego.

Samorządki,
Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali H.Z., lat 67 zam. woj. mazowieckie, który kierował samochodem marki Renault, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 2,85 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

4 maja

Garwolin, ul. Al. Legionów/Wiejska
23-letni mężczyzna (trzeźwy) kierujący samochodem marki Volvo podczas gwałtownego hamowania stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi uderzając w metalową barierkę na pasie zieleni oddzielająca drogę od chodnika oraz słup. W pojeździe znajdowało się dwoje pasażerów: mężczyzna po udzieleniu pomocy został wypisany do szpitala, kobieta jak i kierowca nie odnieśli obrażeń. Jak się okazało kierowca pojazdu posiadał zakaz prowadzenia pojazdów wydany przez Sąd Rejonowy w Otwocku. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

6 maja, godz. 15:25
Garwolin, ul. Kościuszki, godz. 15:25
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 31-letnia kobieta, kierująca samochodem marki Mazda na skrzyżowaniu ulic, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z motocyklem marki Honda. Na skutek zdarzenie 48-letni kierowca motocykla z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Kierowcy trzeźwi. Postępowanie prowadza policjanci z KPP Garwolin.

Garwolin
Policjanci z OPI KPP Garwolin, u 21-letniego mężczyzny ujawnili woreczek foliowy z zapięciem strunowym z zawartością marihuany. Sprawca został zatrzymany w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

autor: KPP w Garwolinie

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.