Rozrywka

Już w najbliższy weekend 12-13 maja wielkie wydarzenie – Święto 1. Pułku Strzelców Konnych w Garwolinie!

Dodano:
garwolin - Już w najbliższy weekend 12-13 maja wielkie wydarzenie – Święto 1. Pułku Strzelców Konnych w Garwolinie!

W dniach 12-13 maja w Garwolinie odbędzie się Święto 1. Pułku Strzelców Konnych w Garwolinie. Obchody rozpoczną się w sobotę o godzinie 15.00, a zakończą w niedzielę o 16.00. W programie wiele atrakcji.Program uroczystości

sobota 12 maja


O godzinie 15.00 odbędzie się zbiórka uczestników w SP nr 2 przy Alei Legionów w Garwolinie, skąd wyruszy przemarsz pod pomnik 1.PSK przy Sądzie Rejonowym. Pod pomnikiem zostaną złożone kwiaty, a następnie zaproszeni goście wygłoszą przemówienia.

Uroczysta akademia W SP nr 2 rozpocznie się o 15.30. O 16.15 nastąpi dekoracja zwycięzców II Kawaleryjskiego Turnieju Piłki Nożnej. O 16.30 odbędzie się spotkanie okolicznościowe. O 17.00 formacje konne i pojazdy zabytkowe przejadą ulicami miasta z Koszar do centrum. O 17.30 odbędzie się Piknik Kawaleryjski na Zarzeczu. W programie pikniku: ognisko, przejażdżki na koniach, występ Chóru Miasta Garwolina z Orkiestrą OSP Trąbki.

REKLAMA:


niedziela 13 maja

W niedzielę uroczystości rozpoczną się Mszą Świętą polową o godzinie 13.30 na terenie OSP Leszczyny. Koncert Orkiestry Dętej OSP Garwolin zaplanowano na 14.45. O 15.00 nastąpi dekoracja zwycięzców zawodów strzeleckich i Biegu Ułańskiego. Pokazy sprawności Kawaleryjskich oraz musztry zaplanowano na 15.30. O 16.00 rozpocznie się spotkanie integracyjne przy wojskowej grochówce.

W sobotę 12 maja o 10.00 w Ekonomiku odbędą sie III Zawody Strzeleckie o Puchar Posła na Sejm RP. Więcej informacji na plakatach.
Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.