Wiadomości

Aż 74 naruszenia drogowe podczas działań Pasy

Dodano:
garwolin - Aż 74 naruszenia drogowe podczas działań Pasy

4 maja garwolińscy policjanci prowadzili działania o nazwie "Pasy", podczas których funkcjonariusze zwracali uwagę na kierujących i pasażerów czy korzystają podczas jazdy z pasów bezpieczeństwa. Przy okazji działań funkcjonariusze ujawnili aż 74 przypadki naruszenia przepisów drogowych.

W zeszły piątek garwolińscy policjanci prowadzili działania o nazwie "Pasy". Podczas działań policjanci sprawdzali, czy kierujący oraz pasażerowie używają pasów bezpieczeństwa podczas jazdy. W działaniach uczestniczyło 27 policjantów, którzy skontrolowali 91 aut. W 30 przypadkach policjanci stwierdzili brak zapiętych pasów podczas jazdy u kierujących, a 2 przez pasażerów. Policjanci podczas działań ujawnili 74 naruszenia drogowe.

- Przypominamy kierującym i pasażerom o obowiązku jazdy w zapiętych pasach bezpieczeństwa. Z tego obowiązku zwolnione są m. in. osoby mające orzeczenie lekarskie o przeciwwskazaniu do używania pasów i kobiety o widocznej ciąży –
mówi asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Mega akcja (, #IP fb0bf91542) Odpowiedz

To nie przemęczali się Panowie policjanci. 91 aut na 27 policjantów? Trochę kpina.