Rozrywka

Sesja zdjęciowa z okazji Dnia Matki

Dodano:
garwolin - Sesja zdjęciowa z okazji Dnia Matki

Czy macie już pomysł na prezent z okazji Dnia Matki ? Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem ma fotograficzną propozycje w wykonaniu MagiczneChwile.pl.

- A może tak na sesję zabrać swoja mamę i uwiecznić tą Magiczną Chwilę?! Zapraszam na sesję mamy w każdym wieku, jak również te oczekujące na swoje maleństwo. To wasze święto, ale zabierzcie ze sobą również tych których kochacie. Dzieci oraz wasi partnerzy mile widziani – zachęca fotograf Ania Gołębiewska.

Plenerowa sesja zdjęciowa z okazji Dnia Matki, odbędzie się 19 maja 2018 w sobotę w Powiatowym Centrum Kultury i Promocji w Miętnem.

Koszt sesji 200 zł za 7 zdjęć w wywołanych w formacie 15x21 oraz te same zdjęcia w wersji cyfrowej. Dodatkowe zdjęcie 25 zł
Czas trwania sesji 30 min

Rezerwacja sesji TYLKO po kontakcie telefonicznym 504 16 90 91 lub mailowym kontakt@magicznechwile.pl oraz wpłaceniu zadatku 50 zł, reszta płatna w dniu sesji.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.