Wiadomości

W Miętnem upiekli muffiny dla całej rodziny

Dodano:
garwolin - W Miętnem upiekli muffiny dla całej rodziny

Pieczenie nie jest trudne i nie zajmuje dużo czasu, a do tego daje mnóstwo radości przy wspólnym mieszaniu składników i dekorowaniu. Dzięki wskazówkom Damiana Włodarczyka oraz przy niewielkiej pomocy rodziców dzieciaki upiekły w dworku w Miętnem słodkie muffiny dla całej rodziny!

Ostatnia niedziela kwietnia minęła w Powiatowym Centrum Kultury i Promocji w Miętnem pod znakiem kuchennych rewolucji, które przeplatane były "Zwariowanymi Animacjami" z animator Izą Kondej oraz patriotyczną fotobudką Atoevent. Warsztaty cukiernicze poprowadził Damian Włodarczyk  ze „Sweet Obsession – po prostu wypieki z pasją” z Łaskarzewa, który jak mówi - wkłada całe serce w swoją pracę. 

Wydarzenie organizowane było w ramach powiatowo-miejskich obchodów 227. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 63

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.