Wiadomości

Kolejne rondo w Garwolinie

Dodano:
garwolin - Kolejne rondo w Garwolinie

Trwają uzgodnienia dotyczące budowy kolejnego ronda w Garwolinie na skrzyżowaniu ul.: Gracjanów, Lubelskiej, Macieje Rataja i Alei Legionów. Inwestorem jest właściciel działki zakupionej od PKS w Garwolinie, na której ma powstać galeria handlowa.

- Jesteśmy w fazie uzgodnień – mówi Albert Baran, kierownik wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska UM Garwolin. - Trwają wyliczenia łuków, zjazdów. Projektant inwestorów nanosi w tej chwili zmiany, uwagi co do projektu tego ronda. Koszty budowy ronda nie są znane, ale jego budowę sfinansuje inwestor, chcący budować budynek użyteczności publicznej. Nie wiadomo jeszcze, kiedy i czy to rondo powstanie, bo inwestor jeszcze żadnego zobowiązania nie złożył – mówi.

Miasto postawiło inwestorowi warunki, które musi spełnić przy budowie ronda. Od ronda planowany jest też zjazd w kierunku nowo budowanego osiedla.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Rondo (Polna-Al. Legionów) (, #IP 3535800199) Odpowiedz

Szanowna Redakcjo, proszę o udzielenie informacji na temat wniosku Radnych miasta Garwolin Krzysztofa Mazurka i Leszka Mączki, którzy we wrześniu 2017 r. złożyli wniosek do Urzędu Miasta dotyczący budowy ronda przy skrzyżowaniu Alei Legionów z ul. Polną.

Rondo (, #IP 80ae826d87) Odpowiedz

Mało wam rond?

(, #IP 1bf4c8e907) Odpowiedz

No to już Garwolin będzie totalnie zakorkowany.

(, #IP bd31ff74b0) Odpowiedz

Kierownik Baran to niech sobie rondo wybuduje u siebie na wsi !!! Bo przyjdzie deweloper i z nim będą uzgadniać - jełopki! A jak mieszkańcy mówią że potrzeba rondo przy wyjeździe z polnej na legionów; jak mówią że trzeba chociaż konsultacje w tej sprawie zrobić - to mieszkańców ma się GDZIEŚ!! To są nasi urzędnicy (?taki on garwolski jak ja pilawski) opłacani z naszych pieniędzy i zatrudniani przez garwolińskiego burmistrza!

wybory idą (, #IP 11dcb64c84) Odpowiedz

Koło schela też miało powstać i sprawa ucichła i tu podejrzewam będzie tak samo.