Wiadomości

Asp. szt. Janusz Bożek zakończył służbę w KP PSP w Garwolinie

Dodano:
garwolin - Asp. szt. Janusz Bożek zakończył służbę w KP PSP w Garwolinie

25 kwietnia 2018 roku służbę w Komendzie Powiatowej Straży Pożarnej w Garwolinie zakończył asp. sztab. Janusz Bożek, dowódca zmiany w Jednostce Ratowniczo – Gaśniczej.

Podczas uroczystego spotkania komendant powiatowy PSP w Garwolinie st. bryg. Krzysztof Tuszowski podziękował funkcjonariuszowi za wieloletnią, pełną poświęcenia służbę w tutejszej komendzie. Podkreślił, że asp. sztab. Janusz Bożek zawsze niósł pomoc każdemu, kto jej potrzebował. Uczestniczył w ogromnej liczbie akcji ratowniczo-gaśniczych, najczęściej kierując tymi działaniami. Jego postępowanie jest potwierdzeniem, że wykonywanie zawodu strażaka, to nie tylko praca – to służba, która często wymaga poświęceń i niejednokrotnie jest pełniona kosztem czasu dla najbliższych.

REKLAMA:


Komendant wyraził nadzieję, że przejście na zaopatrzenie emerytalne nie będzie oznaczało zerwania więzi ze środowiskiem strażackim, a nawiązane przez lata służby przyjaźnie i znajomości będą nadal trwały.

Wszyscy funkcjonariusze i pracownicy cywilni życzyli koledze wszelkiej pomyślności, zdrowia, a także spełnienia najskrytszych marzeń.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 6

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.