Kronika policyjna, interwencje straży pożarnej

Interwencje do dnia 13-05-2018r.

Dodano:


7 maja

DK 17 na wysokości m. Trąbki

33-letni mężczyzna kierując samochodem marki Opel Astra na łuku przebudowanej drogi pojechał prosto i doprowadził do kolizji drogowej z prawidłowo jadącym pojazdem marki Mercedes Sprinter. Jak się okazało kierowca opla w wydychanym powietrzu posiadał 2.39 promila alkoholu. Postępowanie prowadza policjanci z PP Pilawa.

10 maja

Wilga

Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali A.W., lat 44 zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem marki Opel Zafira, znajdując się w stanie po użyciu alkoholu - wynoszącym 0,21 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Wilga.

REKLAMA:


11 maja

Garwolin

Między 9 a 11 maja z terenu parkingu osiedlowego nieznani sprawcy dokonali kradzieży pojazdu marki Toyota Yaris koloru białego rok produkcji 2016. Odzyskaniem skradzionego pojazdu i ustaleniem sprawcy kradzieży zajęli się policjanci z KPP Garwolin.

13 maja

Miętne, godz. 3:53

21-letni mężczyzna kierujący samochodem marki Citroen na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków jazdy stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Troje pasażerów wieku 20,20 i 22 lata zostało przetransportowanych do szpitala. 22-latek po udzielonej pomocy został wypisany do domu, a dwie 20-latki pozostały w szpitalu. Kierowca trzeźwy, lecz okazało się że nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.


W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 273 interwencji.

autor: KPP w Garwolinie

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.