Wiadomości

Dachowanie w Miętnem. 3 osoby trafiły do szpitala

Dodano:
garwolin - Dachowanie w Miętnem. 3 osoby trafiły do szpitala

13 maja w Miętnem 21 - letni mężczyzna kierujący samochodem marki Citroen na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków jazdy stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Troje pasażerów wieku 20, 20 i 22 lata zostało przetransportowanych do szpitala.

- Informację o zdarzeniu w Miętnem otrzymaliśmy o 3.53. 21 - letni mężczyzna kierujący samochodem marki Citroen na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków jazdy stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Troje pasażerów wieku 20,20 i 22 lata zostało przetransportowanych do szpitala – informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.

zdjęcie: archiwum KG

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

(, #IP 1bf4c8e907) Odpowiedz

No cóż idiotów nie sieją,idioci się rodzą mieszkam przy parku i widzę jak uczniowie wyjeżdżają z zakrętu, tylko pisk opon.Do tej pory dziwię się że jeszcze nie było ofiar śmiertelnych.