Rozrywka

O kobietach w Miętnem

Dodano:
garwolin - O kobietach w Miętnem

Organizatorzy i aktorzy zaprosili ponownie na „Dworską Scenę Teatralną” do Miętnego. 3 maja w Powiatowym Centrum Kultury i Promocji w Miętnem odbył się spektakl poetycko-teatralny o kobietach w wykonaniu Teatru Tymczasem w reżyserii Małgorzaty Walendy.

„Kim jest kobieta?” Kobieta jest kresem i królową wszelkiego stworzenia jest jego ozdobą, doskonałością i sławą. To zawsze ktoś niestały i zmienny, ktoś wątły jak trzcina, a jednocześnie silny. Ktoś kto będzie przy Tobie, ale zraniony odejdzie. Spektakl poetycki przygotowany przez Teatr Tymczasem szukał odpowiedzi na to pytanie.

W spektaklu w reżyserii MAŁGORZATY WALENDY wystąpili: BARTOSZ WALENDA, BARTŁOMIEJ ZAJĄC, BARTŁOMIEJ SZUBIŃSKI, NATALIA BUKOWSKA, WIKTORIA ZAJĄC, WIKTORIA KĘSIK, KINGA TRZMIEL, KAROL SZUBIŃSKI, MATEUSZ WOJCIECHOWSKI, KACPER BRYCH, ŁUKASZ PRZĄDKA, PATRYCJA WRÓBEL, ANITA ŚWIDERSKA, JULIA GROMUŁ, DOMINIKA STARĘGA, IZABELLA BAJKOWSKA, GABRIELA STACHURSKA.

REKLAMA:


Organizatorzy dziękują Panu Krzysztofowi Sionkowi z „Dekoracja Światłem Garwolin” za pomoc w dekoracji światłem sceny teatralnej przy przedstawieniu.

Teatr Tymczasem powstał z potrzeby chwili a przetrwał próbę czasu i funkcjonuje przy garwolińskim Centrum Sportu i Kultury już 7 lat. Aktorów, uczniów podstawówek i gimnazjów z terenu powiatu garwolińskiego, skupia wokół siebie polonistka i instruktor teatralny Małgorzata Walenda. Spektakle, które wystawia teatr są nagradzane i wyróżniane podczas licznych festiwali i przeglądów, również na scenie ogólnopolskiej.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 61

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.