Wiadomości

Złoty Medal Prezydenta RP za Długoletnią Służbę dla burmistrza miasta i gminy Pilawa

Dodano:
garwolin - Złoty Medal Prezydenta RP za Długoletnią Służbę dla burmistrza miasta i gminy Pilawa

W piątek 11 maja 2018 r. w siedzibie Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych. Gospodarzem okolicznościowego spotkania był wicewojewoda mazowiecki Sylwester Dąbrowski, który w imieniu Prezydenta RP wręczył łącznie 25 odznaczeń państwowych i resortowych.

Za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej Złotym Medalem Prezydenta RP za Długoletnią Służbę odznaczona została burmistrz miasta i gminy Pilawa Albina Łubian. 

Podczas uroczystości wręczono odznaczenia: Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski, Złote Krzyże Zasługi, Srebrne Krzyże Zasługi, Brązowe Krzyże Zasługi, Medale Złote za Długoletnią Służbę, Medale Srebrne za Długoletnią Służbę, Medal „Obrońcy Ojczyzny 1939-1945”.

REKLAMA:


UM Pilawa, opr. AS

Odwiedź nas na facebooku

Galeria 5

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.