Sport

Świetny wynik kulomiota Krystiana Mikulskiego

Dodano:
garwolin - Świetny wynik kulomiota Krystiana Mikulskiego

W dniach 12-13 maja na stadionie AWF w Warszawie odbyły się Zawody Otwarcia Sezonu Lekkoatletycznego. Z bardzo dobrej strony na tych zawodach zaprezentował się Krystian Mikulski, uczeń II klasy LO w Garwolinie wygrywając konkurs pchnięcia kulą. Wysoka forma Krystiana powinna utrzymać się do mistrzostw Polski, które zostaną rozegrane w dniach 23-25 czerwca.

Krystian Mikulski sześciokilogramową kulę pchnął na odległość 17,01 m, zajmując tym samym I miejsce w kategorii junior.

- Wynik uzyskany przez Krystiana plasuje go w ścisłej czołówce krajowej w kategorii juniorów. Najważniejszym startem dla niego w tym roku będą Mistrzostwa Polski Juniorów, które odbędą się w dniach 23-25 czerwca 2018 r. we Włocławku - mówi trener Sławomir Miernicki, nauczyciel wychowania fizycznego w ZSP 1 w Garwolinie.

Krystianowi serdecznie gratulujemy!mat. Pras., opr. AS

REKLAMA:

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Czy to (, #IP 207e0e9ce3) Odpowiedz

Czy to jest syn tzw binladena z kol Unin?