Wiadomości

Pilawa: Problemy z zasięgiem w Orange przez prace modernizacyjne

Dodano:
garwolin - Pilawa: Problemy z zasięgiem w Orange przez prace modernizacyjne

Orange Polska modernizuje swój nadajnik w Pilawie. Mieszkańcy narzekają na problemy z połączeniami, ale biuro prasowe Orange uspokaja, że prace zakończą się dzisiaj w późnych godzinach wieczornych.

Informację o problemach z zasięgiem w sieci Orange otrzymaliśmy od jednego z Czytelników. Poprosiliśmy biuro prasowe Orange o komentarz w tej sprawie.

„W dniach 14-16 maja 2018 r. Orange Polska przeprowadza działania rekonfiguracyjne nadajnika w miejscowości Pilawa. Ich celem jest optymalizacja jego pracy i modyfikacja systemu antenowego dla technologii LTE oraz 2G. Zakończenie prac zaplanowano dziś, w późnych godzinach wieczornych.

Równocześnie pragniemy zapewnić, że dokładamy wszelkich starań aby przeprowadzana rekonfiguracja przebiegła w możliwie najkrótszym czasie, nie mniej jednak ze względu na specyfikę prac technicznych, termin ich ukończenia może ulec zmianie. Za ewentualne utrudnienia przepraszamy”
– piszą w korespondencji do KG pracownicy biura prasowego Orange.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

29-05-2018 Dziś znów brak zasięgu w Orange i T-mobile w Pilawie (, #IP db22f36ad9) Odpowiedz

Co, znowu modernizują ? Czy już taka ch...jnia będzie przez cały czas ?

T-Mobile ma najlepszy zasięg w powiecie (, #IP 4228077613) Odpowiedz

Mamy internet i 2 telefony, przenieśliśmy z playa bo była tragedia z zasięgiem

Frania z MOPSU (, #IP aeae968cbe) Odpowiedz

Operator P4 (Play)bazuje na wszystkich nadajnikach (BTS) . Jeżeli w danej lokalizacji nie możemy się zalogować do nadajnika to ......należny zadzwonić do Play i ęcznie otworzą bramy piekieł i dostęp do sieci GSM u innego operatora (Plus, T-mobile, Orange, NetWorkS!).....:) ============dla chłonnych wiedzy....link... http://beta.btsearch.pl/?dataSource=locations&network=&standards=&bands=¢er=51.961044%2C21.536793&zoom=14

orange to tragedia (, #IP 5abeb0e4a3) Odpowiedz

(, #IP 1bf4c8e907) Odpowiedz

Ja mam teraz wzięłam sobie internet z orange działa super zobaczymy jak będzie mam umowę na dwa lata narazie jest nieźle.

Orange juz samo w sobie to jeden wielki niekończący sie problem! (, #IP d50a0b2ac0) Odpowiedz