Rozrywka

Uczniowie Szkoły Muzycznej I Stopnia i Akademii Przedszkolaka zaprezentowali się na scenie CSiK

Dodano:
garwolin - Uczniowie Szkoły Muzycznej I Stopnia i Akademii Przedszkolaka zaprezentowali się na scenie CSiK

Wczoraj w sali widowiskowej Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie wystąpili uczniowie Szkoły Muzycznej I Stopnia w Garwolinie i Akademii Przedszkolaka. Dla małych miłośników muzyki koncert był okazją do sprawdzenia się na dużej scenie przed publicznością, a dla rodziców szansą na zobaczenie postępów, jakie ich pociechy poczyniły w edukacji muzycznej.

- W koncercie zaprezentowały się różne zespoły z naszej szkoły. Wystąpił zespół harfowy, fletowy, smyczkowy, perkusyjny i gitarowy. Wczorajsze wydarzenie było głównie okazją do pokazania interpretacji ruchowych do muzyki, bo nad tym pracujemy w ramach zajęć z rytmiki. Klasy I -III zaprezentowały się w różnych odsłonach. Dla dzieci z Akademii Przedszkolaka to był debiut – mówi Radosław Mitura, dyrektor Szkoły Muzycznej.

Całość występów zakończył utwór Despacito zagrany na ponad dwudziestu gitarach.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 152

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.