Wiadomości

Spowodował kolizję, uciekł z miejsca zdarzenia i porzucił samochód

Dodano:
garwolin - Spowodował kolizję, uciekł z miejsca zdarzenia i porzucił samochód

Dziś o godzinie 6.57 na drodze powiatowej 1328W w pobliżu sklepu spożywczego w Reducinie doszło do kolizji BMW i audi. Sprawca, kierujący BMW uciekł z miejsca zdarzenia, ale pozostawił tablicę rejestracyjną. Kolizja została zarejestrowana na miejscowym monitoringu. Policjanci ustalili miejsce, gdzie znajduje się auto sprawcy.

- Mężczyzna kierujący samochodem marki BMW, podczas włączania się do ruchu z parkingu przy sklepie, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu samochodowi marki Audi. Sprawca kolizji oddalił w kierunku Mierżączki pozostawiając na miejscu zdarzenia tablicę rejestracyjną. Policjanci odnaleźli pojazd BMW na jednej z pobliskich posesji. Zdarzenie zostało zarejestrowane na monitoringu. Trwają czynności do ustalenia i zatrzymania sprawy kolizji – informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.

REKLAMA:


- Przed godz. 7.00 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym w Reducinie, w którym uczestniczyły dwa samochody osobowe. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz kierowali ruchem drogowym, który dobywał się wahadłowo. W akcji trwającej blisko jedną godzinę uczestniczyły dwa zastępy PSP i zastęp OSP Górzno – informuje st. kpt. Tomasz Biernacki, rzecznik prasowy KP PSP w Garwolinie.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 8

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.