Kronika policyjna, interwencje straży pożarnej

Interwencje do dnia 20-05-2018r.

Dodano:

16 maja

Garwolin, ul. Kościuszki/Jana Pawła II, godz. 16:26
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że doszło do wypadku z udziałem dwóch pojazdów i motocykla. W zdarzeniu brała udział 40-letnia kobieta kierująca samochodem marki Renault Scenic, która wykonywania manewru skrętu w lewo na skrzyżowaniu ul. Kościuszki z ul. Jana Pawła II i 33-letni mężczyzna, który poruszał się motocyklem marki Honda po wyznaczonej ścieżce rowerowej. W wyniku zderzenia się pojazdów, motocyklista odbił się od renaulta i uderzył w stojący na ul. Jana Pawła II samochód marki Honda, którym kierowała 47-letnia kobieta. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał kierujący motocyklem, który został przewieziony do szpitala. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi.  Postępowanie prowadzą policjanci z  KPP Garwolin.

18 maja


Gończyce
Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali M.S., lat 37 zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem ciężarowym marki Volvo, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 0,77 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Sobolew.

Chęciny, godz. 12:21
56-letni mężczyzna kierujący samochodem marki Nissan Sunny na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Jak się okazało kierujący pojazdem mężczyzna A.Sz. prowadził samochód mając 3.03 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, a 48-letni pasażer pojazdu 3,08 promila. Mężczyźni podczas zdarzenia nie odnieśli żadnych obrażeń. Z uwagi na próbę oddalenia się z miejsca zdarzenia kierowca został zatrzymany w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

REKLAMA:


19 maja

Garwolin
Policjanci z OPI KPP Garwolin u 24-letniego mężczyzny ujawnili dwa woreczki foliowe z zapięciem strunowym z zawartością marihuany. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzi KPP Garwolin.

Tarnów, godz. 19.24
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 25-letni mężczyzna kierujący samochodem marki Seat Ibiza w trakcje manewru wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożny przystanek. Kierowca jak i dwoje pasażerów pojazdu kobieta lat 29 i 9-letni chłopczyk z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitali. Kobieta po udzieleniu pomocy medycznej została wypisana ze szpitala. Kierowca zdarzenia trzeźwy. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Wilga.

20 maja

Miętne
Policjanci z KPP Garwolin zatrzymali W.Ś., lat 35 zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem osobowym marki VW, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 0,71 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.


W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 209 interwencje.

autor: Komenda Powiatowa Policji

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.