Rozrywka

Piknik Eko-Rodzina w Górznie

Dodano:
garwolin - Piknik Eko-Rodzina w Górznie

W sobotę 19 maja na obiektach sportowych w Górznie odbył się festyn „Eko Rodzina” zorganizowany przez Przedszkole Zielony Gaik. Rodzinne wydarzenie zgromadziło dużą część społeczności gminnej. W organizację festynu, na którym każdy mógł znaleźć coś dla siebie, byli zaangażowani nauczyciele, rodzice i mali uczniowie przedszkola.

Sobotni festyn rozpoczął się odśpiewaniem hymnu Przedszkola Zielony Gaik, po czym zgromadzonych gości przywiała dyrektor zespołu szkolno-przedszkolnego Maria Szczęśniak.

Tego dnia został też rozstrzygnięty konkurs plastyczny „W Krainie Polskich Legend”, w którym do wygrania były nagrody rzeczowe. W organizację festynu mocno zaangażowali się rodzice przedszkolaków, część z nich wystąpiła w przedstawieniu „Ekologiczny Czerwony Kapturek”. Miłą częścią sobotniego wydarzenia był taniec w wykonaniu małych uczniów „Zielonego Gaika”, przygotowanych przez instruktorów ze Szkoły Tańca Studio Ruchu Kordaszewscy.

Porad zdrowotnych podczas pikniku udzielił lekarz Dominik Osman, a Fundacja Tętniące Życiem przyjmowała zapisy na bezpłatne badania. Nie zabrakło chętnych do zmiany fryzury w kąciku fryzjerskim. Można było również „wykąpać się” w piłeczkach, pomalować sobie twarz i stworzyć piękne prace w kąciku plastycznym.

Do zabawy przy przy muzyce zaprosił DJ Tomek. Dobrą zabawą dla najmłodszych uczestników pikniku było poszczanie baniek mydlanych. Mecz piłkarski Rodzice kontra Gmina Górzno zakończył się wygraną samorządowców.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 149

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.