Sport

Duży sukces Bartłomieja Lakusa

Dodano:
garwolin - Duży sukces Bartłomieja Lakusa

Dużym sukcesem zakończył się start zawodników Delfina Garwolin w V eliminacjach zawodów pływackich ,,Od młodzika do olimpijczyka”, które odbyły się 19 maja w Warszawie na 50 --metrowym basenie Akademii Medycznej. Bartłomiej Lakus (na zdjęciu z prawej) zajął w zawodach III miejsce.

Bartłomiej Lakus zajął III miejsce na dystansie 200 m stylem zmiennym, poprawiając przy okazji rekord powiatu na tym dystansie. Bardzo blisko medalu, również na 200m stylem zmiennym była Julia Karczmarczyk (IV miejsce). Na pocieszenie pozostał jej rekord powiatu. Pozostali członkowie drużyny to: Jagoda Jonak, Maja Skupińska, Michał Skrzyniarz, Filip Zalewski i Jan Wojciechowski.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

w środku (, #IP 242768ecd9) Odpowiedz

nie z prawej, a w środku (na zdjęciu)

prawda (, #IP b924731eba) Odpowiedz

1. Chociaz zdjecie mogloby byc z tych zawodow o ktorym piszecie, a nie z Ostrowii Mazowieckiej ( widać na fladze ), dyplom nie z tych zawodów ( ewidentnie widac ze to z Mityngu ), i jeszcze piszecie ze trzecie a tu stoi na pierwszym....jaja..tatus sie nie postaral....