Wiadomości

Funkcjonariusze policji z Garwolina zlikwidowali grupę przestępczą wprowadzającą do obrotu narkotyki (wideo)

Dodano:
garwolin - Funkcjonariusze policji z Garwolina zlikwidowali grupę przestępczą wprowadzającą do obrotu narkotyki (wideo)

Marihuanę, ekstazy oraz haszysz zabezpieczyli policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie. Zatrzymali czterech mężczyzn, wobec których istniało podejrzenie, że uczestniczą w handlu narkotykami. Wszyscy usłyszeli zarzuty, trzech jest tymczasowo aresztowanych.

Od początku maja policjanci rozpracowywali grupę osób, która wprowadza na teren powiatu garwolińskiego środki odurzające i substancje psychotropowe. Działania przebiegały na terenie powiatu garwolińskiego jak też na terenie Warszawy, w której uczestniczył SPAP z Warszawy. Realizujący sprawę mundurowi zabezpieczyli ponad 250 gramów marihuany, 120 tabletek ekstazy, niewielkie ilości haszyszu, pieniądze, telefony oraz wagi elektroniczne.

Realizację działań poprzedziły niejawne działania policjantów wydziałów kryminalnego i dochodzeniowo-śledczego komendy powiatowej w Garwolinie. Policjanci weryfikowali informacje dotyczące osób, które handlują narkotykami na terenie powiatu garwolińskiego. Funkcjonariusze ustalili, kto i komu sprzedaje narkotyki.

REKLAMA:


W efekcie tych działań cztery osoby w wieku 24-35 lat usłyszały zarzuty dotyczące przestępstw narkotykowych – wprowadzania do obrotu znacznej ilości środków odurzających oraz substancji psychotropowych. Trzech mężczyzn na wniosek policji i prokuratora, zostało tymczasowo aresztowanych przez garwoliński sąd. Grozi im kara do 12 lat więzienia.

Postępowanie w tej sprawie, dotyczące posiadania, handlu i rozprowadzania narkotyków nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Garwolinie. Policja nie wyklucza kolejnych zatrzymań.


materiał filmowy: Agnieszka Rogólska
KPP, opr. AS


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 3

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Mśćibój (, #IP 7de1968f89) Odpowiedz

Zdjęcie numer 3 wymiata xD

duża akcja (, #IP c1f62b8416) Odpowiedz

Haha no rzeczywiście WIELKA akcja, 250 gram marihuany to może każdy wyhodować. Brawo policja. A to wszystko za pieniądze podatników.

Zatrzymany. (, #IP 0f8eadeb38) Odpowiedz

Handlarze śmiercią, Najwyższy wymiar kary. Dwie lewe ręce do pracy. Jak jest taki handlarz operatywny niech otworzy sklep spożywczy .