Garwolin Sport

Memoriałowy start lekkoatletów „Wilgi”

Dodano:
garwolin - Memoriałowy start lekkoatletów „Wilgi”

20 maja odbył się I Memoriał zmarłego przed rokiem Sławomira Rosłona,trenera w klubach Kondycja Piaseczno i AKL Ursynów. Wydarzenie zostało zorganizowane przy współudziale PZLA i OSiR w Piasecznie. Na zawodach dobrze zaprezentowali się zawodnicy Wilgi Garwolin.

Memoriał miał znakomita obsadę, gdyż miał charakter nie tylko ogólnopolski, ale i międzynarodowy. Ogółem wzięło w nim udział ponad 500 uczestników, przy czym wszyscy otrzymali  pamiątkowe koszulki i medale, a najlepsi dodatkowo, cenne nagrody rzeczowe.

Grupka lekkoatletów „Wilgi” wzięła udział w tej imprezie i godnie uczciła pamięć zmarłego przyjaciela trenera Stanisława Buszty. W biegu na dystansie 1000m II miejsce wywalczył z doskonałym czasem – 2.49.81s młodzik, Adam Makulec. Bardzo dobrze spisała się również Julia Biernacka, która w gronie 24 zawodniczek zajęła w skoku w dal III miejsce – 5.09m. Ponadto Agata Szaniawska przebiegła 600m w 1.48.81a, a 14-letni Jacek Febert ustanowił nowy rekord życiowy w biegu na 1000m, wynikiem 3.09.18s.

Warto dodać, że zawody odbywały się w kategorii open, czyli bez podziału na kategorie wiekowe.

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.