Rozrywka

Festyn w Trzciance z okazji Dnia Dziecka

Dodano:
garwolin - Festyn w Trzciance z okazji Dnia Dziecka

OSP w Trzciance zaprasza dzieci i młodzież oraz rodziców i wszystkich, którzy chcą miło spędzić czas na zabawie podczas festynu z okazji Dnia Dziecka – 2 czerwca 2018r. o godzinie 14.00. Festyn odbędzie się na terenie przy OSP w Trzciance.

Podczas festynu na dzieci będzie czekało mnóstwo atrakcji jak: dmuchańce, zabawy z chustą, olbrzymie bańki mydlane, malowanie twarzy, pączki dla dzieci i  zabawa taneczna. Wszystkie atrakcje bezpłatne

Strażacy zadbali również o starszych uczestników festynu, dla których przygotowali: pokaz strażacki – pozoracja działań gaśniczych, pokaz medyczny, grill i napoje oraz  pyszne jedzenie. Zabawa z DJ-em rozpocznie się o godzinie 19.00.

Obchody zostały objęte patronatem p.o. wójta gminy Wilga Roberta Chychłowskiego oraz przewodniczącego rady gminy Jacka Piesiewicza.

Wiecej na plakacie.
 

REKLAMA:Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.