Rozrywka

Dzień Mamy i Taty w Przedszkolu Bajkowa Kraina w Sulbinach

Dodano:
garwolin - Dzień Mamy i Taty w Przedszkolu Bajkowa Kraina w Sulbinach

W dniach 24-25 maja dzieci z Publicznego Przedszkola Bajkowa Kraina w Sulbinach dały rodzicom jeden z najwspanialszych prezentów – zaprezentowały się w programie artystycznym przygotowanym specjalnie na Dzień Mamy i Taty.

W czwartek przed rodzicami wystąpiły dzieci pięcioletnie i sześcioletnie z grup: Mądre Sówki, Kubusiowi Przyjaciele i Rybki. Przedszkolaki powitały rodziców piosenką „Moja wesoła rodzinka”. Następnie dzieci w różnych scenkach zaprezentowały dzień z życia taty i  taniec z mopami a w wierszykach opowiedziały jak widzą swoich rodziców. Na koniec złożyły rodzicom życzenia, odśpiewały „100 lat” i wręczyły upominki.

W piątek zaprezentowały się młodsze dzieci trzyletnie i czteroletnie z grup: Krasnale i Smerfy.  Występ rozpoczął się piosenką w języku angielskim, następnie przedszkolaki powitały rodziców. Z piosenek dowiedzieliśmy się, że „Tata jest potrzebny” i że „Mama jest słodka” . Nie mogło zabraknąć pięknych wierszyków, które dzieci pięknie wyrecytowały. Całość zakończyło odśpiewanie rodzicom „100 lat” i wręczenie upominków.

REKLAMA:


Czwartkowe i piątkowe występy zakończył słodki poczęstunek.

Zdjęcia z występów Mądrych Sówek, Kubusiowych Przyjaciół i Rybek poniżej.

Zdjęcia z występów Krasnali i Smerfów TUTAJ.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 147

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.