Rozrywka

Dzień Dziecka w CSiK

Dodano:
garwolin - Dzień Dziecka w CSiK

Co robić w Dzień Dziecka? Zabrać swoje pociechy do Centrum Sportu i Kultury! Czekają seanse filmowe, upominki, basen oraz wystawa map w wersji XXL. Kino „Wilga” zaprasza na film „Futrzaki ruszają na ratunek”, Pływalnia Miejska „Garwolanka” proponuje promocję cenową dla najmłodszych, a każdy fan podróży będzie miał okazję zobaczyć wystawę map.


Wychodząc naprzeciw potrzebom szkół i bibliotek Wydawnictwo Dwie Siostry przygotowało wystawę ilustracji do książki „MAPY. Obrazkowa podróż po lądach, morzach i kulturach świata” autorstwa Aleksandry i Daniela Mizielińskich. Wybrane strony z imponującego atlasu w stylu map dawnych podróżników przeniesione zostały na wielkoformatowe płótno, dzięki czemu powstała niepowtarzalna pomoc dydaktyczna dla szkół i przedszkoli – zestaw map ściennych!

REKLAMA:


Wystawa składa się z 16 map o wymiarach 150 x 100 cm. Plansze przedstawiają takie miejsca jak Chile, Madagaskach, Nową Zelandię, czy Chiny. Będzie można obejrzeć kraje europejskie, w tym Polskę. Takie przedstawienie pomocy dydaktycznych pobudzi w dzieciach nie tylko wyobraźnię, ale także chęć zdobywania wiedzy. Wystawa będzie eksponowana do końca czerwca w holu wystawowym Pływalni Miejskiej „Garwolanka”. Wstęp wolny.

W Kinie „Wilga” będzie można zobaczyć film „Futrzaki ruszają na ratunek” przeznaczony dla dzieci. 3 czerwca odbędą się dwa seanse tego filmu: o 13:30 i 15:45. Kino przewiduje również upominki dla swoich młodych widzów.

Pływalnia Miejska „Garwolanka” również zamierza świętować Dzień Dziecka. 1 czerwca każdy smyk w tym dniu zostanie objęte promocją cenową – bilet na basen będzie kosztował jedynie 5 zł.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.