Wiadomości

Śmiertelny wypadek w Celejowie. 7 osób poszkodowanych, w tym czworo dzieci

Dodano:
garwolin - Śmiertelny wypadek w Celejowie. 7 osób poszkodowanych, w tym czworo dzieci

Wczoraj po godz. 19 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu na drodze wojewódzkiej nr 801 w Celejowie, w którym uczestniczyły trzy samochody osobowe: Mitsubishi Lancer, Renault Scenic i Mazda Premacy. W wypadku zginęła jedna osoba, a siedem osób zostało poszkodowanych.

- Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i przy użyciu narzędzi hydraulicznych wykonali dostęp do kobiety kierującej jednym z pojazdów. U jednego z pasażerów stwierdzono brak funkcji życiowych. Mimo prowadzonej resuscytacji krążeniowo-oddechowej lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Ponadto ratownicy wraz z przybywającymi na miejsce zdarzenia zespołami ratownictwa medycznego udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy łącznie siedmiu osobom poszkodowanym, w tym czwórce dzieci. Troje z nich zostało przetransportowanych do szpitali przez śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ponadto dokonano sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych. Podczas działań ruch na drodze w miejscu zdarzenia był całkowicie wstrzymany. W akcji trwającej cztery godziny uczestniczyły dwa zastępy PSP oraz dwa zastępy OSP – informuje st. kp. Tomasz Biernacki, oficer prasowy KP PSP.


AKTUALIZACJA 15.46
- 36-letni mieszkaniec Legionowa kierując samochodem osobowym marki Mitsubishi z niewyjaśnionych dotychczas przyczyn nagle zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z prawidłowo jadącym pojazdem marki Mazda. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 33-letni pasażer samochodu marki Mazda. Ponadto obrażeń ciała doznali kierująca mazdą oraz pasażerowie tego pojazdu w wieku lat 5 i 3, a także kierujący Mitsubishi oraz pasażerowie tego pojazdu: kobieta lat 38 oraz dzieci lat 10 i 1 rok. Poszkodowani zostali przetransportowani do szpitali w Warszawie, Otwocku i Garwolinie. Na miejscu wykonano czynności z udziałem prokuratora. Postępowanie prowadzi KPP w Garwolinie - informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.

zdjecia: OSP Wilga

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

idiota. (, #IP 263d612107) Odpowiedz

ten z lancera powinien zdechnąć a nie niewinna osoba. przez takich oszołomów giną niewinni

(, #IP 5d616ad68c) Odpowiedz

Hieny bezczelnie szukają kontaktu do poszkodowanych, kultury trochę.

gosc.wypadek (, #IP a6d0b036ce) Odpowiedz

Osoby podróżujące renault oraz mitsubishi lub ich rodzinę bardzo proszę o kontakt jakimiak-a@o2.pl

wypadek (, #IP a6d0b036ce) Odpowiedz

Osoby podróżujące renault oraz mitsubishi lub ich rodzinę bardzo proszę o kontakt jakimiak-a@o2.pl

Kontakt (, #IP bf5340b563) Odpowiedz

Witam, rodzinę bądź znajomych osób poszkodowanych w wypadku proszę o kontakt na dres e-mail patrycja.legnicka@gmail.com. Pozdrawiam