Wiadomości

Zdarzenie na ul. Staszica w Garwolinie. Nie żyje 87-latek

Dodano:
garwolin - Zdarzenie na ul. Staszica w Garwolinie. Nie żyje 87-latek

Dziś około godziny 9.00 na ul. Staszica w Garwolinie, w okolicy kolegiaty doszło do zdarzenia drogowego. Pieszy 87-latek znajdował się na jezdni w okolicy samochodu ciężarowego. Mężczyzna został zabrany do szpitala, gdzie zmarł.

- Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy po godzinie 9.00. 87-letni mężczyzna leżał na drodze. Nie wiemy jak się znalazł w miejscu, gdzie nie było przejścia dla pieszych, w okolicy barierek. Będziemy ustalali, czy doszło do potrącenia mężczyzny. Nie możemy tego wykluczyć. Według świadków samochody stały w korku, gdy ruszyły mężczyzna leżał na drodze. Policjanci wyjaśnią jak doszło do zdarzenia – mówi asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.