Rozrywka

Bawili się na festynie z okazji Dnia Dziecka

Dodano:
garwolin - Bawili się na festynie z okazji Dnia Dziecka

OSP w Trzciance zorganizowała dla dzieci, młodzieży oraz rodziców i wszystkich, którzy chcieli miło spędzić czas na zabawie, festyn z okazji Dnia Dziecka. Festyn odbył się 2 czerwca na terenie przy OSP w Trzciance.

Podczas festynu na dzieci czekało mnóstwo atrakcji jak: dmuchańce, zabawy z chustą, zabawy z animatorką, olbrzymie bańki mydlane, malowanie twarzy, pączki, popcorn, wata cukrowa i zabawa taneczna. Wszystkie atrakcje były bezpłatne.

Podczas pikniku można było przymierzyć odzież strażacką i zasiać za kierownicą wozu strażackiego lub policyjnego radiowozu.

Dla spragnionych ochłody strażacy uruchomili kurtynę wodną.

Organizatorzy zadbali również o starszych uczestników festynu, dla których przygotowali: pokaz strażacki – pozoracja działań gaśniczych, pokaz medyczny, grill i napoje oraz pyszne jedzenie. Zabawa z DJ-em rozpoczęła się po godzinie 19.00.

Festyn został objęty patronatem p.o. wójta gminy Wilga Roberta Chychłowskiego oraz przewodniczącego rady gminy Jacka Piesiewicza.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 86

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.