Wiadomości

Burmistrz Garwolina Tadeusz Mikulski otrzymał nagrodę im. Kierbedziów

Dodano:
garwolin - Burmistrz Garwolina Tadeusz Mikulski otrzymał nagrodę im. Kierbedziów

Burmistrz Garwolina Tadeusz Mikulski otrzymał nagrodę im. Kierbedziów za całokształt działań związanych ze wspieraniem rozwoju Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Garwolinie.

Nagroda im. Kierbedziów jest przyznawana od 2005 roku i ma na celu wspieranie inicjatyw związanych z rozwojem placówek bibliotecznych z Mazowsza. Została ustanowiona przez Bibliotekę Publiczną Miasta Stołecznego Warszawy na cześć Eugenii i Stanisława Kierbedziów – fundatorów jej zabytkowej siedziby. Laureatów tej nagrody nazywa się „Kierbedziami”.

Wyróżnienie to przyznawane jest w pięciu kategoriach: praca z młodym czytelnikiem, pielęgnowanie tożsamości regionalnej, internetowy wizerunek biblioteki publicznej, działalność na rzecz bibliotek publicznych w powiecie, samorządy przyjazne bibliotece.

Uroczyste wręczenie nagrody odbyło się podczas Święta Bibliotekarzy i Bibliotek, obchodzonego 28 maja w Teatrze Syrena w Warszawie. Nagroda została przyznana burmistrzowi Tadeuszowi Mikulskiemu za całokształt działań związanych ze wspieraniem rozwoju Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Garwolinie.

W skład delegacji miejskiej weszły również: Iwona Poreda - dyrektor Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Garwolinie i Marzena Świeczak - radna rady miasta Garwolina.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 4

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

llc (, #IP 0ef94c46d4) Odpowiedz

Po co burmistrz ciągnął do Warszawy p. Świeczak. Jako przyzwoitkę?

dobra robota panie burmistrzu :) (, #IP b90feb5590) Odpowiedz

Pani Świeczak zastąpi w nadchodzących wyborach Pana Mikulskiego na stanowisku burmistrza dlatego obecny burmistrz promuję przyszłą burmistrz .