Sport

Bieg i Piknik Patriotyczny już 23 czerwca w Trzciance. Do wygrania trakcyjne nagrody!

Dodano:
garwolin - Bieg i Piknik Patriotyczny już 23 czerwca w Trzciance. Do wygrania trakcyjne nagrody!

Fundacja Podaj Dobro zaprasza na I Ogólnopolski Bieg Przełajowy ”MAM w SOBIE SIŁĘ” na dystansie ok. 6 km.

Impreza odbędzie sie po raz pierwszy, w roku, w którym przypada 100. rocznica Odzyskania Niepodległości Polski. Z tej to okazji organizowany jest Piknik Patriotyczny przy ośrodku Ruchu Focolari, Trzcianka 82, gm. Wilga.

Zapisy uczestników tylko poprzez arkusz zgłoszeniowy. Warunkiem zatwierdzenia zgłoszenia i wpisania na listę uczestników jest wpłacenie wpisowego w kwocie 30 zł., którą wychowanek zobowiązany jest zapłacić z własnego kieszonkowego. W przypadku rezygnacji wpisowe nie podlega zwrotowi. Wpisowe należy przesyłać na konto: mBank 68 1140 2017 0000 4902 1214 6199, w tytule przelewu - wpisowe/nazwisko i imię uczestnika, rok urodzenia.

Dla zwycięzców przewidziano nagrody: I miejsce -1000 zł, II miejsce - 700 zł, III miejsce - 500 zł, w postaci voucherów z obowiązkiem zrealizowania do 30 listopada 2018 r. Klasyfikacja generalna: kobiety i mężczyźni, 16-17 lat i pełnoletni.

REKLAMA:


Klasyfikacja drużynowa będzie uwzględniała 3 najlepsze miejsca uczestników biegu z tej samej placówki. Puchary dla najmłodszej uczestniczki i najmłodszego uczestnika postanowił ufundować Prezydent RP Andrzej Duda. Impreza będzie miała patriotyczną oprawę i program dla uczczenia 100 - lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Patronat Honorowy: Ministerstwo Sporu i Turystyki, Marszałek Województwa Mazowieckiego, Starosta Garwoliński. Współorganizatorem wydarzenia kulturalnego jest Zarząd Województwa Mazowieckiego.

Wszystkie informacje oraz regulamin biegu są dostępne na stronie:
http://www.podajdobro.pl/obpwpz-mam-w-sobie-sile/informacje


Imprezie biegowej będzie towarzyszył również piknik patriotyczny. Więcej szczegółów na plakacie.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Link (, #IP e12dad2b84) Odpowiedz

Proszę o bardziej szczegółowe określenie kto w tym biegu może startować. Link do regulaminu jest nieaktywny.