Wiadomości

Zderzenie motocykla i samochodu ciężarowego w Woli Rębkowskiej

Dodano:
garwolin - Zderzenie motocykla i samochodu ciężarowego w Woli Rębkowskiej

Dziś około godziny 13.00 w Woli Rębkowskiej samochód ciężarowy zderzył się z motocyklem. Jednoślad stanął w płomieniach , przez co kierujący nim mężczyzna uległ rozległym oparzeniom.

- Po godz. 13.00 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym na ul. Przemysłowej w Woli Rębkowskiej, w którym uczestniczył samochód ciężarowy Berliet Camiva i motocykl marki Kawasaki. W wyniku zderzenia motocykl stanął w płomieniach, a kierujący nim mężczyzna uległ rozległym oparzeniom. Strażacy zabezpieczyli teren akcji i udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy mężczyźnie, którego następnie przekazali przybyłemu na miejsce zdarzenia zespołowi ratownictwa medycznego. Ponadto podano prąd piany ciężkiej, co doprowadziło do ugaszenia pożaru . W akcji uczestniczyły dwa zastępy PSP i zastęp OSP Garwolin, który pozostaje na miejscu zdarzenia w celu kierowania ruchem drogowym – informuje st. kpt. Tomasz Biernacki, oficer prasowy KP PSP w Garwolinie.

zdjęcie: archiwum KG

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.