Rozrywka | Kultura Garwolin

23 czerwca wielkie wydarzenie! 3. urodziny Fundacji Tętniące Życiem

Dodano:
garwolin - 23 czerwca wielkie wydarzenie! 3. urodziny Fundacji Tętniące Życiem

Takiego wydarzenia jeszcze nie było w powiecie garwolińskim! 23 czerwca w Parku Wodnym Mamut po raz pierwszy organizacja non profit, znana mieszkańcom powiatu garwolińskiego Fundacja Tętniące Życiem, organizuje wyjątkowy rodzinny piknik z okazji swoich 3. urodzin. W programie mnóstwo atrakcji dla całych rodzin. Start o godzinie 10.00. Zakończenie o 16.00. TEGO DNIA WSTĘP DO PARKU WODNEGO MAMUT BĘDZIE WOLNY! Więcej na temat wydarzenia w wywiadzie dla Kuriera Garwolińskiego opowiedziały Agnieszka

Sadowska-Janiec i Barbara Jarzyna, założycielki Fundacji Tętniące Życiem.


Kurier Garwoliński: Skąd pomysł na rodzinny piknik?
Agnieszka Sadowska-Janiec:
Jak to bywa z pomysłami, większość z nich rodzi się w naszych sercach. Tak było i tym razem. Zastanawiając się nad organizacją pikniku naszym głównym założeniem było: Cieszyć się z naszych osiągnięć i świętować je z mieszkańcami, pokazać, że potrafimy tętnić życiem!
Basia Jarzyna: To będzie wspaniały rodzinny piknik, pełen radości i wspólnej zabawy. Takiej imprezy w naszym powiecie jeszcze nie było. To nie będzie zwykły piknik tylko ze sceną, to będzie zaktywizowanie całych rodzin do spędzania ze sobą fajnie czasu.

KG: Brzmi ciekawie. Powiedzcie zatem czego możemy się spodziewać na pikniku?
Basia:
(śmiech) Nie zdradzimy wszystkich szczegółów, bo nie będzie niespodzianki!
Agnieszka: OK. Trochę uchylimy rąbka tajemnicy. Każda rodzina na wejściu otrzyma od nas tajemniczą kartkę, której będzie musiała bardzo pilnować i zbierać na niej odpowiednie punkty. Co będzie potem z tymi punktami, teraz nie powiemy. Trzeba przyjść i się przekonać.

KG: Rozumiem, że na piknik zaproszone są gównie rodziny... Czy na piknik może przyjść każdy?
Agnieszka:
Piknik jest dla każdego -  dla małych i dla dużych. Każdy znajdzie coś dla siebie. Nie będziemy jednak ukrywać, że atrakcji dla najmłodszych będzie najwięcej, jednak dzieci potrzebować będą wsparcia również swoich rodziców. Tak jak wspomniałyśmy na początku- to piknik, w którym chcemy zaktywizować rodziny do spędzania wspólnie czasu.
Basia: Podczas pikniku będzie z nami doktor Osman, który wspierał nas już przy akcji „Serce dla Serca” i będzie prowadził porady zdrowotne, więc warto przyjść. Garwolińska policja szykuje dla najmłodszych mnóstwo atrakcji. Nie zabraknie również dmuchańców z firmy z Namiocik, a także ciekawych stoisk takich jak: malowanie buzi, robienie tatuaży czy wiele innych atrakcji.
Agnieszka: Będą również atrakcje sportowe, wiele konkursów i naprawdę świetna zabawa. Tego możemy być pewni.

REKLAMA:


KG: Wszystko brzmi świetnie, ale powiedzcie mi czy na pikniku będą obowiązywać bilety?
Basia:
Absolutnie nie! Kto widział imprezę urodzinową, za którą trzeba zapłacić? Otóż, na nasz piknik może przyjść każdy. Dzięki naszemu partnerowi jakim jest Park Wodny Mamut, w tym dniu wejście na plażę jest darmowe. Podobnie jest ze wszystkimi atrakcjami, jakie będą dostępne na naszym pikniku. Firma Namiocik, zapewnia nam bezpłatny dostęp do dmuchańców. Zatem wszystkie atrakcje są zupełnie za darmo.
Agnieszka: Warto jednak dodać, że podczas pikniku będzie również strefa gastronomiczna. Będzie grill oraz napoje, z których sprzedaży cały dochód przeznaczony będzie na dalsze działania Fundacji Tętniące Życiem. Zatem nie jemy w domu tylko na plaży w pięknych okolicznościach przyrody (śmiech).

KG: OK. Zatem nie pozostaje nam nic innego jak zachęcić mieszkańców naszego powiatu do przyjącia 23 czerwca na 3. urodziny Fundacji Tętniące Życiem.
Agnieszka:
Które odbędą się w Parku Wodnym MAMUT w godzinach 10.00 - 16.00. Warto zabrać ze sobą wygodne sportowe ubranie i dobry humor, aby cieszyć się i tętnić życiem tak jak my.
Basia: Ja tylko dodam, że data 23. czerwca 2018 nie została wybrana przypadkowo. Tego dnia rozpoczynamy pierwszy dzień wakacji. Mamy najpiękniejszą noc w roku czyli noc świętojańską oraz wyjątkowe święto jakim jest Dzień Ojca. Dodamy do tego 3. urodziny Fundacji Tętniące Życiem i mamy kumulację wspaniałego rodzinnego święta, na które zapraszamy wszystkich bez wyjątku.

Więcej informacji na temat pikniku znajdziecie na wydarzeniu TUTAJ.

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą i chciałbyś wystawiać na naszym pikniku, napisz do nas. To ostatni moment! fundacja@tetniacezyciem.pl


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

jan (, #IP 926912aca7) Odpowiedz

następna fundacja.....

kot Filemon (, #IP aeae968cbe) Odpowiedz

kolejna kocia fundacja......

Tak dalej dziewczyny!!! (, #IP 71596a6804) Odpowiedz

Brawo dziewczyny!Wasze zaangażowanie jest imponujące,a pomoc niesiona innym bezcenna.

piknik (, #IP 2fa36f42c4) Odpowiedz

Świetnie, że Paniom się chce, jednak gdyby Panie interesowały się bardziej tym co się dzieje w mieście i w powiecie garwolińskim, to pewnie zorientowały by się, że takich pikników rodzinnych w różnych miejscach jest cała masa. Cóż wypada tylko życzyć udanej pogody.

Super pomysł :) (, #IP 99e5251c28) Odpowiedz

Super pomysł!!! na pewno będzie wspaniale i zabawnie, oby tylko pogoda dopisała. Będziemy zatem cała rodzinką , brak właśnie takich imprez! Brawo Fundacja!

Brawo!!! (, #IP 049ee4b335) Odpowiedz

To co robią dziewczyny z Fundacji TŻ jest niesamowite! Świetna robota i super energia.