Sport

Spartakiada przedszkolaków 2018

Dodano:
garwolin - Spartakiada przedszkolaków 2018

Wszyscy zostali zwycięzcami – każdy przedszkolak otrzymał medal za udział w Spartakiadzie. Było zapalenie znicza i zawieszenie flagi olimpijskiej, okrzyki bojowe oraz uroczyste ślubowanie. Każdy maluch podczas zawodów mógł się wykazać swoim sprytem, szybkością lub celnością.

Spartakiada przedszkolaków odbyła się po raz czwarty, wzięło w niej udział prawie 180 dzieci z czterech przedszkoli. Do rywalizacji stanęli przedstawiciele Przedszkola nr 8 „Plastuś”, Przedszkola nr 1 „Bajka”, Przedszkola nr 2 „Akademia Pana Kleksa” i Przedszkola nr 6 „Mały Europejczyk”. W hali sportowej w Garwolinie pojawiły się nie tylko 5- i 6-latki, ale także Burmistrz Miasta Garwolina Tadeusz Mikulski, Przewodniczący Rady Miasta Marek Jonczak oraz Radni i pracownicy Centrum Sportu i Kultury. Władze miasta pomogły maluchom uroczyście rozpocząć Spartakiadę poprzez zapalenie znicza i zawieszenie olimpijskiej flagi.

REKLAMA:


Następnym punktem programu była uroczysta przysięga: dzieci obiecały, że będą wszystkie zadania wykonywały do końca i zgodnie z zasadami fair play. Po wesołej rozgrzewce nadszedł czas na zawody. Dzieci dały z siebie wszystko, nie tylko wykonując zadania, ale także dopingując kolegów. Okrzyki bojowe i transparenty pomagały uczestnikom lepiej i szybciej zakończyć konkurencje. Po zawodach każde przedszkole otrzymało puchar, a maluchy dostały swoje pierwsze medale w życiu.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 90

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.